Sayfa 49/329 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon
Arama sonucu : 2628 madde; 385 - 392 arası.

Konu: FLAP - Flap Kongre Toplantı Hizmetleri

1. Bu kağıtta trend flan yoktur hocam. Yüzde 100 speklerin elinde, yoğunlukla kamu bankalarının yatırım şirketleri aracılığıyla işlem yaptığı kağıttır. ne oldu da %7 düştü bugün. Çünkü spek öyle istedi...yükselişi de düşüşü de trend değildir.
    Yatırım tavsiyesi değildir, bu kağıt yatırım tavsiyesine hiç uygun değildir.
    Saygılar

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. şuanki -%7 ye göre trend bozulmuş görünüyor. Gün sonu kapanışı nasıl olacak bakalım..
    YASAL UYARI: Burada yazdığım bilgi, haber ve yorum TAVSİYE niteliğinde olmayıp, YATIRIM DANIŞMANLIĞI kapsamında DEĞİLDİR!

3. Flap hikayesi buraya kadardı. 27'leri test etti, altın vuruşu yaptı ve yuvasına dönüyor. Bu saatten sonra çok büyük risk içerir. En azından şimdilik 15'lere kadar geri çekilme yaşayacağını düşünüyorum çünkü kaptanların maliyeti 3-5 tl olduğu için kademe gözetmeksizin serbest bir şekilde satış yazılıyor tahtada. Bu saatten sonra -7 de de verse kar -20 de de..

4. Alan yatırım 76.036 adet dün alım yapmıştı, bugün 76.036 adet sattı.

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by BLUESTAR Yazıyı Oku
    şuanki -%7 ye göre trend bozulmuş görünüyor. Gün sonu kapanışı nasıl olacak bakalım..
    Teşekkürler.

6. yonga takas nedir genel olarak paylaşacak arkadaş var mı

7. Şahsen ben hiç duymadım yonga takası... acaba başka bir takas türünden bahsediyor olabilirmisiniz?

8.  Alıntı Originally Posted by levocan05 Yazıyı Oku
    Şahsen ben hiç duymadım yonga takası... acaba başka bir takas türünden bahsediyor olabilirmisiniz?
    yonga mobilya %7900 bedelli veriyo ve haftada %50 primli gidiyor takaslarını ögrenmek istedim bilgili arkadaşlardan borsaya başlıyalı 2 ay oldu

Sayfa 49/329 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •