Sayfa 245/329 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295 ... SonSon
Arama sonucu : 2628 madde; 1,953 - 1,960 arası.

Konu: FLAP - Flap Kongre Toplantı Hizmetleri

1.  Alıntı Originally Posted by cittaslow Yazıyı Oku
    Abi nolur temel olarak bu hisse nefen 10 veya 20 olmalı..yukarıdan gelmesi dışında ben sadece temel değerlendirmeyi soruyorum ki hissenin sahibi kim belli değil.%90a yakını dağınık ellerde...
    Öncelikle bu hisse dandik bir hisse kabul ediyorum.Halka açıklık oranı %83,94.Bu hissede olma nedenim spekülatif bir hisse olması yani çok çabuk yükselip düşmesi.PD/DD ve F/K oranı şuanlık bence makul seviyede buraya 27'lerden geldi çoğu kişinin maliyeti şuanki fiyattan yüksekte.Sonuçta borsa işide ticarettir, ticarette karla zarar kardeştir ve bu hisseye temel analiz,teknik analiz işlemiyor.

2. 5,30 lara gelirse almayı düşünebilirim o da kesin değil....
    YASAL UYARI: Burada yazdığım bilgi, haber ve yorum TAVSİYE niteliğinde olmayıp, YATIRIM DANIŞMANLIĞI kapsamında DEĞİLDİR!

3. 540 ardından 5 tl e gelecekmi bakalım,kol bacak kalmadı sattık çıktık ,aşağıda beklemeye devam.5.40 larda alırım spek yatacak yerin yok olum
    FİKİRLERİM BENİ BAĞLAR Y.T.D

4. dolar 5.20 ye vuruyor.öyle bankalara faizi düşürün demekle düşmüyor...ekonomi yerlerde paçavra oldu,hükümet ne yapıyor ne olacak dolrda 6 tli görecekmiyiz,100 günlük eylem planıda fıs çıktı,başkan başkan 16 sende yaptıklarını saymaktan öteye gidemedi elektirk kalmamış gözlerde,hala piyasalarla kavga ediyor...yazık..

FLAP HERGÜN %2 DÜŞÜYOR...EL İNSAF ALMADAN BEKLEMEYE DEVAM...

5. yeni bedelsiz açıklaması gelmeli....

6. Satan kurtuluyor.Hisse dibe çakılıyor..forumlarda yazan be izleyen azaldı..merrill günlük al satlarla hissede ne yapmak istiyor ki bence 100K civarı bir risk alıyor fazla değil..FLAP al tavanda ver fantezisi çok kişinin hayatını karattı bence..Ümit yok burada

7. Cacık olmaz bu masa sandalyesi işletmesinden. Yarın bir gün çıkarıp milletin eline verecekleri zaman 3-5 adamları çıkar alın ucuz falan diye...

ytd

8. Sürekli geri götürme derdindeler.kademelere aniden mal çıkıyorlar

Venus_V3_5580 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 245/329 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •