Sayfa 283/329 İlkİlk ... 183233273281282283284285293 ... SonSon
Arama sonucu : 2628 madde; 2,257 - 2,264 arası.

Konu: FLAP - Flap Kongre Toplantı Hizmetleri

1. Ya Arkadaslar ciddimisiniz siz? 10 lar yok 5 ler havada ucusuyor! Bu hisse 3 e bile tepki veremeyebilir! Operasyonun son avreleri sancili ve siddetli agrili olacaktir. 25 üstünden 3 altina düsmüs bir hissenin 5e veya 10 a cikmasi mi kolay yoksa 2 altina hatta 1 altina gitmesimi? Oralara gelince bunu alintilariz...
    Bu hisse pacavralari yada sirketcikler BISTden kotadan cikarilmadigi müddetce BISTin kalitesi yerlerdedir demektir!!!
    Kesinlikle yanlisa düsmeyin!
    Kendinizi kontrol edemiyorsaniz, seytana uymamak icin bu gibi hisseleri izlemeyin, görmeyin, bilmeyin...
    XU30 hisselerinden uygun yerde alip bekleyin...

Alıntı Originally Posted by YTY Yazıyı Oku
    valla 10 liraları görürmü bilemem ama buralardan bir 5-6 liralara kadar bir tepki vermesi gerektiğini düşünüyorum.
    Yorumlarim ve paylasimlarin kesinlikle "Yatirim tavsiyesi" niteliginde degildir!!!

2.  Alıntı Originally Posted by r.elmali Yazıyı Oku
    teknik olarak 3 ten tepki vermesi gerekiyordu olmadı, mecburen bekliyeceğiz. harekete başladığı seviyeler 3 lira , buradan 27 lirayaı görüp 3 lira altına düşmesi anormal ama .

paniklemeden bekliyoruz. teknik olarak 3,00 - 3,10 dip olarak belirlediğim için aldım ama dip dinlemedi. almamdaki diğer sebep hissenin imkb 100 hissesi olması. çok kötü olsa imkb 100 endeksinden atılırdı.

umarım gerçek yabancı alımları olur.

hedefim hali hazırda 10 lira ve üstüdür. teknik olarak 13.5 görüp 10 lira üzerinde dalgalanmalı ancak şu açığa satış sevdası bitmeli ya da birisi açığa satış yapanları kıstırıp tavan tavan yaptırıp pişman etmeli.
    piyasadaki lotunun değeri 30 milyon altına düştü B gurubuna ortalamadan dolayı düşmezse iyi yoksa B gurubuna doğru gidiyor.

3. beklemeye devam

Alıntı Originally Posted by pc_ogretmen Yazıyı Oku
    piyasadaki lotunun değeri 30 milyon altına düştü b gurubuna ortalamadan dolayı düşmezse iyi yoksa b gurubuna doğru gidiyor.

ben beklemeyi düşünüyorum. ütopik olabilir ama 10 lira üstüne kendini atacağını düşünüyorum. Umarım hepimiz kazanırız. şu aşamada %10 zarardayım. çok fazla kazanmayı umuyorum. Allah hayırlısı ise versin.

4.  Alıntı Originally Posted by r.elmali Yazıyı Oku
    ben beklemeyi düşünüyorum. ütopik olabilir ama 10 lira üstüne kendini atacağını düşünüyorum. Umarım hepimiz kazanırız. şu aşamada %10 zarardayım. çok fazla kazanmayı umuyorum. Allah hayırlısı ise versin.
    umarım kazanırız amin Allah hayırlısını versin teknik göstergenin dışında çok fazla kazanmayı düşünme sebeplerinizi yazabilir misiniz?

5.  Alıntı Originally Posted by Kismeti-Zorlu Yazıyı Oku
    Ya Arkadaslar ciddimisiniz siz? 10 lar yok 5 ler havada ucusuyor! Bu hisse 3 e bile tepki veremeyebilir! Operasyonun son avreleri sancili ve siddetli agrili olacaktir. 25 üstünden 3 altina düsmüs bir hissenin 5e veya 10 a cikmasi mi kolay yoksa 2 altina hatta 1 altina gitmesimi? Oralara gelince bunu alintilariz...
    Bu hisse pacavralari yada sirketcikler BISTden kotadan cikarilmadigi müddetce BISTin kalitesi yerlerdedir demektir!!!
    Kesinlikle yanlisa düsmeyin!
    Kendinizi kontrol edemiyorsaniz, seytana uymamak icin bu gibi hisseleri izlemeyin, görmeyin, bilmeyin...
    XU30 hisselerinden uygun yerde alip bekleyin...
    her görüşe saygımız var.haklıda olabilirsiniz.ancak ben 20 yıldır borsadayım ve tekniğin %90 kağıtlar için çalıştığını gördüm.inşallah bu hisse %10 luk kısıma girmez.en kötü 4 e kadar çıkış yapması gerekir.ama burası borsa...ne söylesek boş...ytd...

6.  Alıntı Originally Posted by pc_ogretmen Yazıyı Oku
    umarım kazanırız amin Allah hayırlısını versin teknik göstergenin dışında çok fazla kazanmayı düşünme sebeplerinizi yazabilir misiniz?

en temel nedenim teknik. sonrasında daha önce yazdım, beyaz filo'nun %18,6 sı flap a ait. 25 milyona gayrimenkul aldı ( ofis - seminer kullanımı ve kiralama için ) yıl sonu satışları ve anlaşmaları fena değil. imkb 100 endeksinde.

muhtemelen ocak ayında genel kurul sonrası bedelsiz sermaya artışı yapacak.

7. Tesekkurler ben orta ve uzun vadeciyim
    Genelde her aldigim hisse duser buda oyle oldu dustukce ortalama dusurur birsekilde karla satarim.bakalim bunda becerebilecekmiyim ortalamam 3.06 da kaldi. 2 liraya bir alis daha hazirladim. Bir alisimda en kotu senoryaya gore 1.2x sevyesine
    LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by r.elmali Yazıyı Oku
    en temel nedenim teknik. sonrasında daha önce yazdım, beyaz filo'nun %18,6 sı flap a ait. 25 milyona gayrimenkul aldı ( ofis - seminer kullanımı ve kiralama için ) yıl sonu satışları ve anlaşmaları fena değil. imkb 100 endeksinde.

muhtemelen ocak ayında genel kurul sonrası bedelsiz sermaya artışı yapacak.
    Usta beyazın aldığı gayrimenkul kapta yayınlandı mi nerden görebiliriz flapta sıkıntı görmüyorum ama beyaz da sıkıntı olabilir sektör sonuçta daraldı aya...

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 283/329 İlkİlk ... 183233273281282283284285293 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •