Sayfa 43/49 İlkİlk ... 334142434445 ... SonSon
Arama sonucu : 389 madde; 337 - 344 arası.

Konu: QNBFB - QNB Finansbank A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Bilanço günü yaklaştı,Hisse tavana yapıştı.. Forum sayfasında kimse yok..;-)

2. Kanal İstanbul ile alakalı olsa gerek. Malum Katarlılar çok kazanacak. Ayrıca düşen trend çizgisinin üstüne çıkıp bugün de teyidini aldı.

3. Geçen sefer 5 liraya indiremediler bu sefer hızlı başladılar bakalım başarabilecekler mi ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    [QUOTE=DEMLİKEYF;4649281]Geçen sefer 5 liraya indiremediler bu sefer hızlı başladılar bakalım başarabilecekler mi ytd[/QUOTE

Bankanın,Halka açık oranı % 1 bile değil.Piyasada lot miktarı az...5 liraya değil de,belki 45-50 liraya belki indirebilirler.. Borsa'dan çıkmayıp Sermaye arttırmak için başvuru yaparlar ise, şenlik o zaman başlar..

Bugün tabanda bekleyen lot miktarı ve kaç lot ile taban oldu.??. Bilmiyorum..
    Bende 7.lot hisse var... İşlem de yapmıyorum,Önemsemedigim için de bakmiyorum...

Meksa hem qnbfb de hem de qnbfl de epey mallandı bakalım ne olacak

Borsada fiyat yoktur , trend vardır.Trend varsa fiyat önemsizdir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Meksadaki çok şeytan 800K kazandı sadece qnbfb den kalanı satarsa milyonu geçer yalnız usta biri kesinlikle

Borsada fiyat yoktur , trend vardır.Trend varsa fiyat önemsizdir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

7. 1 Eylül seans sonuna kadar brüt takas gelmiş.

8. Ortada fol yok yumurta yok gerçek bir sebep yok gayet güzel şekilde yukarı hareket devam ederken gattarlıların birbirlerine attığı al gülüm ver gülüm biçiminde dar alanda kısa paslaşmalarıyla vakit geçirirken Kütt brüt takas.....
    Oldu mu şimdi ? nah alırsın elimde ki brütü...vermiyorum lan düşür 5 TL ye göreyim ense traşını sen madrabaz bile olamazsın çünkü madrabaz bile oyununda mızıkçılık yapmaz dobra oynar ytd

Sayfa 43/49 İlkİlk ... 334142434445 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •