Special Days Image
Sayfa 47/49 İlkİlk ... 374546474849 SonSon
Arama sonucu : 389 madde; 369 - 376 arası.

Konu: QNBFB - QNB Finansbank A.Ş.

1. Qatar Borsa Istanbula’ da % 10 ortak olmuş ytd

Bekleyeyim dedim düşüyor sizin yapacağınız işin

Borsada fiyat yoktur,trend vardır.
    Trend varsa fiyat önemsizdir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

3.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Bekleyeyim dedim düşüyor sizin yapacağınız işin

Borsada fiyat yoktur,trend vardır.
    Trend varsa fiyat önemsizdir.
    Gereksiz bırakılan GAP ıyı kapattı ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Bankamız'ın hakim ortağı Qatar National Bank (Q.P.S.C.) (QNB) tarafından Bankamıza gönderilen açıklama aşağıda kamuoyu ve yatırımcılarımızın bilgilerine sunulmaktadır:
    "Qatar National Bank (Q.P.S.C.)'ın QNB Finansbank A.Ş.'deki ortaklığına ilişkin olarak, Borsa İstanbul A.Ş.'nin 17.09.2020 tarih ve 2020/58 sayılı Pay Piyasası Pazar Yapılanmasına ilişkin duyurusu güncel makroekonomik görünüm paralelinde değerlendirilmiştir. Değerlendirme neticesinde, fiili dolaşım oranının %5 oranının üstüne çıkartılmaması halinde QNB Finansbank A.Ş. paylarının 1 Ocak 2021 tarihi itibarı ile Piyasa Öncesi İşlem Platformu'nda (PÖİP) işlem görebileceği hususunda tarafımızın bilgilendirildiğini, QNB Finansbank A.Ş.'nin fiili dolaşım oranının %5'in üstüne çıkartılmasına yönelik Qatar National Bank (Q.P.S.C.)'ın herhangi bir yönetim kurulu kararı, planı ve/veya niyeti olmadığını beyan ederiz."

5. Peki şimdi ne olacak herkes kaç aydır bekliyor. Ha bugün ha yarın gelen kapa bak

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Katarlılar,Borsadaki minik ortaklarına birşey katmamaya ,Kendi haline bırakmaya karar vermişler....
    Çölde serap görüp,Hayal kuranlara geçmiş olsun..

7.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Katarlılar,Borsadaki minik ortaklarına birşey katmamaya ,Kendi haline bırakmaya karar vermişler....
    Çölde serap görüp,Hayal kuranlara geçmiş olsun..
    Ayvaaaaaa nolcak şimdi madem kendi haline bırakıyorlar 5 liradan alırız artık bundan güzel haber mi olur ? Qatarlılar uzatmayın seriye bağlayın arkanızdayız sizleri destekliyoruz ytd

8. Ya arkadaş nereden bulaştım bu hisseye ben. forum sayfasında yazanı bile yok...

Sayfa 47/49 İlkİlk ... 374546474849 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •