Sayfa 13/25 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon
Arama sonucu : 198 madde; 97 - 104 arası.

Konu: == Akıllı Para ==

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
    Arkadaşlar gün itibari ile Türk bankacılık hisse senetlerinde alımlar yaptım.
    Vade seçim süreci hatta seçimden sonra çıkacak sonuca göre altı ay ile bir sene arası da taşıyabilirim.
    Doviz hareketi %10 %15 daha yukarı olabilir ben elimde yurt dışı hesaplardan olanları 4632 ortalama verip hisse senedi aldım.

Ben jeopolitik konum ve sanayimiz yüzünden kıçımıza kolay tekme koymıyacaklarını düşünenlerdenim.
    Oldu da düşüş devam etti ikincil alım yerin %20 daha aşağıdan olurki böyle bir durum çok kötü günlerin habercisi olur.

Hayırlara vesile olsun.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

Hayırlı olsun.
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

3. Sn. Kentuf, banka hissesi taşımaya devam ediyor musunuz?

Dünkü ve devamında bugünkü satış dalgası sanki bir cisim yaklaşıyor havası yaratıyor...

Yatırım tavsiyesi değildir, olamaz...
    Burada yer alan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Yatırımcının mali durumuna veya risk ve getiri tercihlerine uygun olmayabilir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
     Alıntı Originally Posted by kuzey Yazıyı Oku
    Sn. Kentuf, banka hissesi taşımaya devam ediyor musunuz?

Dünkü ve devamında bugünkü satış dalgası sanki bir cisim yaklaşıyor havası yaratıyor...

Yatırım tavsiyesi değildir, olamaz...
    sıkıntı yok ikincil alım yerimizden ortalama yapariz olur biter.
    zorla piyasa düşürüyorlar.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

5.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    sıkıntı yok ikincil alım yerimizden ortalama yapariz olur biter.
    zorla piyasa düşürüyorlar.
    Başkan adamlar kudurmuş köpek gibi. Dün 9,50 Garan bugün 8,32..İnatla düşürüp seçim sonrası bu malları yine 10 üzeri verecekler millete

6.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Baþkan adamlar kudurmuþ köpek gibi. Dün 9,50 Garan bugün 8,32..Ãnatla düþürüp seçim sonrasý bu mallarý yine 10 üzeri verecekler millete
    Aynen kasitli endeks agirlikli garani bastilar secim oncesi kimse yanasmayacak mala riske girmemek icin secim sonuda gelenlere yukardan verirler mantigi ile aldim..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,654
    Türkiye sorumlusu akıllı paranın senaryosu muhtemelen dip1 25 haziran. 2. Tura kalan secimler ve akpnin meclis cogunlugunu yitirmesi. Ara sürec testere formasyonu. Dip2 8 temmuz cb secimini rte'nin kaybetmesi. Ortalik sakinleşene kadar testere formasyonu. O zamana global durum bozulmazsa ve türkiye yeniden avrupa birligi eksenine girerse ralli gelir. Şansa bağlı. Ralli gelirse dolar bazlı çoklu dipler, W formasyonları kulbu fincanı yüksek bir hedef olur. Yani gelecek günler kan gözyaşı ter vaadediyor. Sonunu görecek yatırımcı sayısı yine çok az olur bence

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bir cisim yaklaşıyor derken, iki cisim çarptı bile; önce fitch (bankalar negatif izleme) sonra moodys (ülke notu izleme).

"Oldu da düşüş devam etti ikincil alım yerin %20 daha aşağıdan olurki böyle bir durum çok kötü günlerin habercisi olur."-kentuf-

Bu seviye yaklaşık 80-85 bin bandı yapar ki, umarım inmez o seviyelere, inse bile o zamana kadar alım ya da satım için bekleyebilir miyiz, kendi adıma emin değilim

Yatırım tavsiyesi değildir, olamaz.
    Burada yer alan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Yatırımcının mali durumuna veya risk ve getiri tercihlerine uygun olmayabilir.

Sayfa 13/25 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •