Sayfa 15/25 İlkİlk ... 51314151617 ... SonSon
Arama sonucu : 198 madde; 113 - 120 arası.

Konu: == Akıllı Para ==

iyi bayramlar

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
     Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    yarın tahminim 6.400 ve üştün den ortalama ile dolar satıp ikincil alım yerimden alışlarımı yapacağım. panikte kaçı kaçtan verdiğimin aldığımın önemi yok. tarihinin en düşük değerlerinden banka hisse senetleri alıyorum.
    Allah verenden razı olsun bizim zamanında bu hikayeler boş işler bu kadar mala asılmayın dediğimiz kişilerden geri almış oluyoruz.

Allah utandırmasın.

not şuan doların 7 tl üstünde olduğunu biliyorum.)
    olacak olabilir olmıyabilir bilmiyorum

sadece almış olduğum malları satmamı gerektirecek bir yapı yok aksine almama sebep bir çok olumlu şey yaşanıyor.
    sadece bir dahaki alım noktamda yeni bir dip ve dövizde yeni bir tepe gelmeli ki ilave alımlara devam edebilelim.
    bu sayım işleri ustaların işi ben anlamıyorum.

Kör - sağır - dilsiz olarak devam..

hayırlara vesile olsun.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

Dövız kontrol altında bea...!

Endekste dip oluşumu dövizden bagımsîz TL bazında.... olabilir....
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

olacak olabilir olmıyabilir bilmiyorum

sadece almış olduğum malları satmamı gerektirecek bir yapı yok aksine almama sebep bir çok olumlu şey yaşanıyor.
    sadece bir dahaki alım noktamda yeni bir dip ve dövizde yeni bir tepe gelmeli ki ilave alımlara devam edebilelim.
    bu sayım işleri ustaların işi ben anlamıyorum.

Kör - sağır - dilsiz olarak devam..

hayırlara vesile olsun.
    Fenomensin kentuf..
    Eyvallah da, okumadık misali say 2018 zırva tarihsel 121'+ endekiss'100 beri nasıldı meali durumun bu minvalde ? Eğer mümkünse merak ettim ne aldın, nası sattın te ora beri ? Kaç tur bastılar malum.
    Özet yakışır elbet madem üst sabırlı iletine, Galata style varsa bas gitsin tabi havanı, eyvallah..

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    3,920
     Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    Fenomensin kentuf..
    Eyvallah da, okumadık misali say 2018 zırva tarihsel 121'+ endekiss'100 beri nasıldı meali durumun bu minvalde ? Eğer mümkünse merak ettim ne aldın, nası sattın te ora beri ? Kaç tur bastılar malum.
    Özet yakışır elbet madem üst sabırlı iletine, Galata style varsa bas gitsin tabi havanı, eyvallah..

arkadaş birine bir şey demeden önce oku yazılarını özet çıkar gel yargıla as kır. ama önce oku görüşelim.
    bak adım soyadım bile var geçmişte ne bulunmaz nimettir forumlarda öyle değil mi ?

oku ve bize özet geç bende merak ettim kendimi. ciddiyim bu konuda.

6. Açık açık okuması olana; bir bıkmış abi bir kentuf abi buradan dönüş var dedi. İkisinin de düşünceleri benim için çok önemli ve değerli. İçim rahat bankalara daldım, eylül ayında garan %30, ykbnk %12, isctr ve vakbn %10 ar getirdi. Allah razı olsun, sevgiler saygılar.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

arkadaş birine bir şey demeden önce oku yazılarını özet çıkar gel yargıla as kır. ama önce oku görüşelim.
    bak adım soyadım bile var geçmişte ne bulunmaz nimettir forumlarda öyle değil mi ?

oku ve bize özet geç bende merak ettim kendimi. ciddiyim bu konuda.
    Epey saymayayım upuzun yıllar beri okumaktaydım zaten.. Buraya da az özet birşeyler yazmıştın okuyodum,

tekrar diyince biraz daha bakındım ama yine inceliycem detayı kadar..

Son durumlar iyidir umarım.. Yaz dibin dibi alımını da yaptın varsayarsak.. Zor piyasalar muhterem..
    ...

Öncesi son iki yıl gibi de?? trade'lerin muhte$em i$ çıkarmı$tı anımsadığım.. Onlara sayarız son eksileri küsürat tevazu hesabı olsun madem )..

Galata radyo kürtac yapıyeeah yılları geldi aklıma ki onlar bile çok taze anılar.. )

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    3,920
     Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    Epey saymayayım upuzun yıllar beri okumaktaydım zaten.. Buraya da az özet birşeyler yazmıştın okuyodum,

tekrar diyince biraz daha bakındım ama yine inceliycem detayı kadar..

Son durumlar iyidir umarım.. Yaz dibin dibi alımını da yaptın varsayarsak.. Zor piyasalar muhterem..
    ...

Öncesi son iki yıl gibi de?? trade'lerin muhte$em i$ çıkarmı$tı anımsadığım.. Onlara sayarız son eksileri küsürat tevazu hesabı olsun madem )..

Galata radyo kürtac yapıyeeah yılları geldi aklıma ki onlar bile çok taze anılar.. )

sormak istediğiniz zararda olup olmadığımız ise zarardayız

online yazdığımız üzere 4630 dan beri usd satıp piyasada banka hisseleri alıyoruz
    biri hariç hepsi zararda
    yeni alım yapabilmemiz için ya yeni diplerde olmalı spot piyasa
    yada usd yeni tepe yapmali bu kadar basit.

Sayfa 15/25 İlkİlk ... 51314151617 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •