Sayfa 18/25 İlkİlk ... 81617181920 ... SonSon
Arama sonucu : 198 madde; 137 - 144 arası.

Konu: == Akıllı Para ==

başlık hareketlenmiş. sevindim.

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    platodata'yı çok takip etmedim. Ama hisse.net'i Sermet GÜNGÖR, M.Emin KÖKER, Bora KIZILIMAK, Ercan PAYAN, KMX!!!, STAH, serdarkus ve kentuf zamanından beridir takip ederim. Bunlar iyi olarak hatırladıklarım. Kötü olarak hatırladıklarım da var ama onların ne niklerini ne de kendilerini anmak istemiyorum.
    platodan transferlerimizden trendde burada
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    platodan transferlerimizden trendde burada
    Ne güzel

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,904
    Türkiye'de ve İstanbul da daha iyisi gelene kadar en iyisi bu diyen %15 lik oynak bir oy kitlesi var.

O oynak listeyi harekete geçiren adam İmamoğlu olmuş olduğu görülüyor.
    Akp seçimi daha doğrusu Tayyip beyler seçimi yenileterek aslında kendi sonunu hızlandırmış oldu.
    Çünkü millet kendisine nasıl oy vermişse İmamoğlu na da o sebeplerden oy verecek.
    Çünkü ülkede ne sol kaldı ne sağ kaldı.Zaten sağda solda olsan önemi yok.

Bu işi tek adamlığı döken kendileri ama sermayeninde or dan vurabileceği hiç akıllarına gelmemiş gibi.

İzleyelim zararda oturarak taşıma maliyetlerimize güzel maliyetler ilave ederek.
    Pozizyonlarımı geçmişte yazdığım şekilde devam ettiriyorum.

Yeni düşük bandlar oluşmaya devam ederse pozizyon artırmayı düşünüyorum.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

5.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    Türkiye'de ve İstanbul da daha iyisi gelene kadar en iyisi bu diyen %15 lik oynak bir oy kitlesi var.

O oynak listeyi harekete geçiren adam İmamoğlu olmuş olduğu görülüyor.
    Akp seçimi daha doğrusu Tayyip beyler seçimi yenileterek aslında kendi sonunu hızlandırmış oldu.
    Çünkü millet kendisine nasıl oy vermişse İmamoğlu na da o sebeplerden oy verecek.
    Çünkü ülkede ne sol kaldı ne sağ kaldı.Zaten sağda solda olsan önemi yok.

Bu işi tek adamlığı döken kendileri ama sermayeninde or dan vurabileceği hiç akıllarına gelmemiş gibi.

İzleyelim zararda oturarak taşıma maliyetlerimize güzel maliyetler ilave ederek.
    Pozizyonlarımı geçmişte yazdığım şekilde devam ettiriyorum.

Yeni düşük bandlar oluşmaya devam ederse pozizyon artırmayı düşünüyorum.
    Yorum için elinize sağlık

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,904
     Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    Küçük bir hikaye : Sağır Kaplumbağa

Tarihin bir yerinde, canlı varlıklara kazanma hırsı aşılandığı bir vakitte, kaplumbağalar arasında bir yarış düzenlenmiş. Hedef, çok yüksek bir kalenin tepesine çıkmakmış.
    Vakit gelince, bir sürü kaplumbağa arkadaşlarını seyretmek için yarış yapılacak bölgeye toplanmışlar. Ve yarış başlamış.
    Seyircilerden hiçbiri arkadaşlarının kulenin tepesine çıkabileceğine inanmıyormuş. Kimileri bu inançlarını yüksek sesle dile getirmekten kaçınmıyorlarmış.
    Öyle ki, yarışmacıların bazıları ?........Zavallılar! Hiçbir zaman başaramayacaklar!? seslerini dahi işitebiliyormuş.
    Yarışmaya katılan kaplumbağalar kulenin tepesine ulaşamayınca teker teker yarışı bırakmaya başlamışlar. İçlerinden sadece bir tanesi inatla ve yılmaz bir gayretle kuleye tırmanmaya çalışıyormuş.
    Seyircilerin sesleri yükselmeye başlamış; giderek bağıranların sesleri yarış alanında yankılanır olmuş: ?........Zavallılar! Hiçbir zaman başaramayacaklar!?
    Sonunda, bir tanesi hariç, diğer kaplumbağaların tümü ümitlerini, gayretlerini yitirmiş ve yarışı terketmişler.
    Ama yarışta kalan son kaplumbağa, büyük bir gayret ile mücadele ederek, kulenin tepesine çıkmayı başarmış.
    Diğer yarışmacılar ve seyirciler, hayret içinde bu işi nasıl başardığını öğrenmek istemişler. Bir kaplumbağa ona yaklaşmış ve sormuş, bu işi nasıl başardın diye.
    O anda farkına varmışlar ki....

Kuleye çıkan kaplumbağa sağırmış!
    .

daha önce anlatmış olabilirim.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

x u sıfır otuz - yüz otuz

efsaneler de sürprize yer yok

boğa dönemi yakın
    PARADİGMA
    Bir resmin bin sözcüğe bedel olduğu söylenir,belki de bin dolar demeleri gerekirdi.

8.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    .

daha önce anlatmış olabilirim.
    Abi Ykb de çok güzel kar yazdım ama namussuzlar 1.49 dan 250.000 lot mal alışımı vermemişlerdi ben de inat etmiştim 1.55 kadar yazsam rahat alıyordum hafif pişmanlık yok desem şimdi sana yalan olacak Neyse ikimize de tebrikler sevgiler

Sayfa 18/25 İlkİlk ... 81617181920 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •