Sayfa 14/25 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon
Arama sonucu : 198 madde; 105 - 112 arası.

Konu: == Akıllı Para ==

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    200
    Blog Entries
    5
     Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    sıkıntı yok ikincil alım yerimizden ortalama yapariz olur biter.
    zorla piyasa düşürüyorlar.
    Ek alım oldu mu Kentuf kardeşim.Ben de dün cesaret edemedim ama gece grafikleri biraz inceleyince olabilir diye düşündüm.Bugün takipteyim.
    Eldekilerin kıymetini eldeyken bil, yittikten ve bittikten sonra zaten anlayacaksın. M.S 2001-Karya

2. Başlık arkalarda kalmasın, Sn. kentuf da belki son durum değerlendirmesi yapar...
    Burada yer alan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Yatırımcının mali durumuna veya risk ve getiri tercihlerine uygun olmayabilir.

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    200
    Blog Entries
    5
    Evet aynen...bu konu önemli
    Eldekilerin kıymetini eldeyken bil, yittikten ve bittikten sonra zaten anlayacaksın. M.S 2001-Karya

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
    Arkadaşlar gün itibari ile Türk bankacılık hisse senetlerinde alımlar yaptım.
    Vade seçim süreci hatta seçimden sonra çıkacak sonuca göre altı ay ile bir sene arası da taşıyabilirim.
    Doviz hareketi %10 %15 daha yukarı olabilir ben elimde yurt dışı hesaplardan olanları 4632 ortalama verip hisse senedi aldım.

Ben jeopolitik konum ve sanayimiz yüzünden kıçımıza kolay tekme koymıyacaklarını düşünenlerdenim.
    Oldu da düşüş devam etti ikincil alım yerin %20 daha aşağıdan olurki böyle bir durum çok kötü günlerin habercisi olur.

Hayırlara vesile olsun.
    yarın tahminim 6.400 ve üştün den ortalama ile dolar satıp ikincil alım yerimden alışlarımı yapacağım. panikte kaçı kaçtan verdiğimin aldığımın önemi yok. tarihinin en düşük değerlerinden banka hisse senetleri alıyorum.
    Allah verenden razı olsun bizim zamanında bu hikayeler boş işler bu kadar mala asılmayın dediğimiz kişilerden geri almış oluyoruz.

Allah utandırmasın.

not şuan doların 7 tl üstünde olduğunu biliyorum.)
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
    hesapladımda

nakitte hissede olduğumdan daha çok içeri gitmişim döviz bazında.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

yarın tahminim 6.400 ve üştün den ortalama ile dolar satıp ikincil alım yerimden alışlarımı yapacağım. panikte kaçı kaçtan verdiğimin aldığımın önemi yok. tarihinin en düşük değerlerinden banka hisse senetleri alıyorum.
    Allah verenden razı olsun bizim zamanında bu hikayeler boş işler bu kadar mala asılmayın dediğimiz kişilerden geri almış oluyoruz.

Allah utandırmasın.

not şuan doların 7 tl üstünde olduğunu biliyorum.)
    hangi bankalar?

7. kentuf üstadım, hiç olmasa bile kendi fikrinize göre net bir şey söylediğiniz için çok teşekkür ederim.

8. DEDEbaba nerede haber verinde
    ses versin yükseliş sesi bize düşmez
    yükseliş sesi

Sayfa 14/25 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •