Sayfa 1/25 12311 ... SonSon
Arama sonucu : 198 madde; 1 - 8 arası.

Konu: == Akıllı Para ==

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,904

== Akıllı Para ==

Akıllı Para ismi adı altında topicler

2002 yılından itibaren iş bu forumda tarafımca açılmış olan topicler olup yanlış anlaşılmalara mahal vermemek için tekrar açılması uygun görülmüştür.

Bu topicte bazen kafama estiğin de

Tüm dünyada ki borsalar hakkında tamamen amatörce kendi kişisel görüş ve fikirlerimi beyan ettiğim bazen de beklentilere paralel stratejiler oluşturduğum keyfekeder bir topictir.

Akinonya adasını bilmeyen insanların oldu da topicte bir şey paylaşacak olursak bir şey anlamaması kadar doğal bir şey yoktur.

( üye yenilemesi arifesin de ortalığa çıkıp topic açan şahısla alakam yoktur.)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Hoşgeldin akinolu.

Akinoluya....... ayyıldız arşivimden....

06.01.2015... akinolu abiden....

Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    Hiçbir zaman piyasalar kolay lokma olmadı . Görünen köy her zaman o zamanın koşullarında piyasa yapıcılar tarafından ayarlanmıştır. Dönüp hesap cüzdanınızı muhasebe ettiğinizde dolar bazlı her zaman kaybettiğinizi görürsünüz. Yaşadığınız stress ve yaşlandığınızda gençliğiniz elden gittiğin de geçmişe baktığınızda ekran karşısında durmanın ne kadar büyük bir kayıp olduğunu anlarsınız. Bu muhasebe kaybederken de aynıdır kazanırken de. Çünkü elinizdeki 1 lira ila 10 lira arasındaki yaşam kalitesi çok farklı değildir.

Piyasaları yapanlar derki ben en büyüğüm , bu binalar bu plazalar bu ekranlar gördüğün herşey benim. Sen benim çöplüğümde gelip senaryo yazamazsın. Yazarsan seni cezalandırırım. Böyle bir cezanın varlığında düşüncelerini paylaşmış herkese teşekkürü borç bilirim.

Forumdan ve dolayısıyla çevresinden çok şey aldım.

Nasıl para kaybedilir topiğinde de olan bir yazımda.
    Her zaman piyasanın önünüze koyduğunun yarısını yemeniz gerekmekte. Hepsini yemeye kalkarsanız ki bu normal hayatta da böyledir. Bu sürdürülebilir sağlıklı bir yaşam olmayacaktır.

15 yıldır bu forumda yazıyorum. Çoğu eski müdayimi tanıyorum. Bunlar arasında borsa yüzünden bozulanlar , parayı bulup bozulanlar , parayı kaybedip bozulanlardan tutun servetinin üstüne mezar taşı bile borçla yapılmış ava adam gibi adamlar tanıdım. Borsanın benim hayatımdaki yerini az çok bilen biliyor . Yaş 37 oldu ve artık sağlığım bu işi bu yaptığım şekilde kaldırmıyor.
    Artık daha defansif trende yayılan işlemlere odaklanmanın ve elimizden altından kaçıp giden zamanın keyfini sürme zamanı olduğunu düşünüyordum.

Evet bu benim akıllı para topiğindeki son yazım .

Akıllı para ve karşıt yatırım topiclerin de yazdığım tradelerin hepsini uyguladım. Bu beni daha disiplinize ettiğini düşündüğüm için paylaşımlarda bulundum. Devir internet devri ve ortalıkta tehlikeli yazılar dolandığını hissediyorum.
    Herkes görünen köy olmadığını düşünüyorum. Ve bunu ciddi şekilde rahatsız etmeye başladı.
    Esas benim açimdan önemlisi artık rölantiye alacağım internet ve borsaya bakış açımda forumda eskisi gibi topic açıp paylaşımlar da bulunmanın da bir anlamı olmayacak.

Haluk Yasar 'a da teşekkürlerimi iletiyor başarılarının devamını diliyorum.

Hakkınızı helal edin.

saygılarımla.

4. O zaman hayırlı olsun.

Takipteyim.

5. Takipteyiz😀

6. Hayırlı olsun.
    Dost dediğin düştüğünde yanında olan değil,kalkman için el uzatandır.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,577
    hayırlı olsun, diğer kentuf'a da demiştim, sahte çıktı..

bu gerçek, telefon ile görüşüp teyit aldım.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

8. Tekrar hoşgeldin.

Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: " Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Lütfen dini tartışmalara girmeyelim.

Sayfa 1/25 12311 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •