Sayfa 2/26 İlkİlk 123412 ... SonSon
Arama sonucu : 207 madde; 9 - 16 arası.

Konu: QNBFL - QNB Finans Finansal Kiralama

son bir ayda alanalar

satanlar

3. Sermaye Piyasası Kurulunca verilen kayıtlı sermaye tavanı izni, 2014-2018 yılları (5 yıl) için
    geçerlidir. 2018 yılı sonunda izin verilen kayıtlı sermaye tavanına ulaşılamamış olsa dahi, 2018
    yılından sonra Yönetim Kurulunun sermaye artırım kararı alabilmesi için; daha önce izin verilen
    tavan ya da yeni bir tavan tutarı için Sermaye Piyasası Kurulundan izin almak suretiyle genel
    kuruldan 5 yılı geçmemek üzere yeni bir süre için yetki alınması zorunludur. Sözkonusu yetkinin
    alınmaması durumunda Şirket yönetim kurulu kararıyla sermaye artırımı yapamaz.
    Şirketin sermayesi, gerektiğinde Türk Ticaret Kanunu ve Sermaye Piyasası Mevzuatı hükümleri
    çerçevesinde artırılabilir veya azaltılabilir.
    Yönetim Kurulu 2014-2018 yılları arasında, Sermaye Piyasası Kanunu hükümlerine uygun olarak
    gerekli gördüğü zamanlarda kayıtlı sermaye tavanına kadar nama yazılı pay ihraç ederek,
    çıkarılmış sermayeyi artırmaya yetkilidir.
    Yönetim Kurulu, Sermaye Piyasası Kanunu hükümlerine uygun olarak gerekli gördüğü
    zamanlarda kayıtlı sermaye tavanına kadar yeni pay ihraç ederek çıkarılmış sermayeyi artırmaya,
    pay sahiplerinin yeni pay alma hakkının sınırlandırılması ile primli veya nominal değerinin
    altında pay ihracı konularında karar almaya yetkilidir.Yeni pay alma kısıtlama yetkisi pay
    sahipleri arasında eşitsizliğe yol açacak şekilde kullanılamaz.
    Sermayeyi temsil eden paylar kaydileştirme esasları çerçevesinde, kayden izlenir.

4. Bugün yönetim kurulu toplantısından bir bedelsiz haberi geldi geldi gelmedi bir yıl daha sürüneceğiz.

5. KAP: FFKRL [ ] FİNANS FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/591170
    Dosyalar:

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...5aa429b9142de8

Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin BildirimÖzet Bilgi 2016 yılı Kar Payı Dağıtımına İlişkin Yönetim Kurulu Kararı
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ? Hayır

Yönetim Kurulu Karar Tarihi 06.03.2017
    Konunun Gündemde Yer Aldığı Genel Kurul Tarihi 31.03.2017
    Nakit Kar Payı Ödeme Şekli Ödenmeyecek
    Para Birimi TRY
    Pay Biçiminde Ödeme Ödenmeyecek

Nakit Kar Payı Ödeme Tutar ve Oranları
    Pay Grup Bilgileri Ödeme 1 TL Nominal Değerli Paya Ödenecek Nakit Kar Payı - Brüt(TL) 1 TL Nominal Değerli Paya Ödenecek Nakit Kar Payı - Brüt(%) 1 TL Nominal Değerli Paya Ödenecek Nakit Kar Payı - Net(TL) 1 TL Nominal Değerli Paya Ödenecek Nakit Kar Payı - Net(%)
    FFKRL, TRAFFKRL91P0 0 0 0 0

Pay Olarak Kar Payı Ödeme Tutar ve Oranları
    Pay Grup Bilgileri Pay Biçiminde Dağıtılacak Kar Payı Tutarı(TL) Pay Biçiminde Dağıtılacak Kar Payı Oranı(%)
    FFKRL, TRAFFKRL91P0 0 0

Ek Açıklamalar
    Kar Dağıtım Tablosu ektedir.

Eklenen Dökümanlar
    EK: 1 Kar Payı Dagıtım Tablosu 2016.pdf

KAR PAYI DAĞITIM TABLOSU
    FİNANS FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. 01.01.2016/31.12.2016 Dönemi Kâr Payı Dağıtım Tablosu (TL)
    1. Ödenmiş/Çıkarılmış Sermaye 115.000.000
    2. Genel Kanuni Yedek Akçe (Yasal Kayıtlara Göre) 23.000.000

* SPK'ya Göre Yasal Kayıtlara (YK) Göre
    3. Dönem Kârı 75.682.000 75.682.000
    4. Vergiler ( - ) 17.005.000 17.005.000
    5. Net Dönem Kârı 58.677.000 58.677.000
    6. Geçmiş Yıllar Zararları ( - ) 0 0
    7. Genel Kanuni Yedek Akçe ( - ) 0 0
    8. Net Dağıtılabilir Dönem Karı 58.677.000 58.677.000
    Yıl İçinde Dağıtılan Kar Payı Avansı (-) 0 0
    Kar Payı Avansı Düşülmüş Net Dağıtılabilir Dönem Karı/Zararı 58.677.000 58.677.000
    9. Yıl İçinde Yapılan Bağışlar ( + ) 2.000 2.000
    10. Bağışlar Eklenmiş Net Dağıtılabilir Dönem Karı 58.679.000 58.679.000
    11. Ortaklara Birinci Kâr Payı 0 0
    * Nakit 0 0
    * Bedelsiz 0 0
    12. İmtiyazlı Pay Sahiplerine Dağıtılan Kâr Payı 0 0
    13. Dağıtılan Diğer Kâr Payı 0 0
    * Çalışanlara 0 0
    * Yönetim Kurulu Üyelerine 0 0
    * Pay Sahibi Dışındaki Kişilere 0 0
    14. İntifa Senedi Sahiplerine Dağıtılan Kâr Payı 0 0
    15. Ortaklara İkinci Kâr Payı 0 0
    16. Genel Kanuni Yedek Akçe 0 0
    17. Statü Yedekleri 0 0
    18. Özel Yedekler 0 0
    19. Olağanüstü Yedek 58.677.000 58.677.000
    20. Dağıtılması Öngörülen Diğer Kaynaklar 0 0

Kar Payı Oranları Tablosu
    Pay Grubu TOPLAM DAĞITILAN KAR PAYI - NAKİT (TL) - NET TOPLAM DAĞITILAN KAR PAYI - BEDELSİZ (TL) TOPLAM DAĞITILAN KAR PAYI / NET DAĞITILABİLİR DÖNEM KARI (%) 1 TL NOMİNAL DEĞERLİ PAYA İSABET EDEN KAR PAYI - TUTARI(TL) - NET 1 TL NOMİNAL DEĞERLİ PAYA İSABET EDEN KAR PAYI - ORANI(%) - NET
    - - - 0 0 0 0 0
    TOPLAM 0 0 0 0 0

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

6. elinde hisse olan arkadaşlar ve tüm devrimci ruhlu arkadaşlar facebook'tan qnb finansbankı begenip ordan iletişime geç kısmından bankaya mesaj atıp ffkrl için piyasa yapıcısı atanmasını isteyebilirler,geri dönüş yapıyorlar...birşey olmaz demeyin birşeyler yapmalıyız... birimiz hepimiz hepimiz birimiz için...

7. Niye işlem yok?

8. c gurubu ve piyasa yapıcısı yok 692.000 lot hisse var piyasada, şirket yönetimi şirketi babalarının malı gibi yönetiyorlar yüksek lisanlarını babalarının köy bakkalında bitirmişler burda da doktora yapıyorlar...iyi şirket ama şirkete yönetici aldıkları zaman kurana el batırıp yemin ettiriyorlar küçük yatırımcıyı sürüm sürüm süründürecem diye çok büyük yemin etmişler...

Sayfa 2/26 İlkİlk 123412 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •