Sayfa 22/26 İlkİlk ... 122021222324 ... SonSon
Arama sonucu : 207 madde; 169 - 176 arası.

Konu: QNBFL - QNB Finans Finansal Kiralama

1.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Yarın direkt tavan

Borsada fiyat yoktur , trend vardır.Trend varsa fiyat önemsizdir.
    Maşallah süper gidiyorsun ...Üyeliğim olmasa da 3 aydır izliyorum seni hissenette......Maşallah 2. daireye gidiyorsun ...Hayırlısıyla olsun be kardeşim.Ama borsada parayı azaltma...Fırsatlar bitmiyor...3.5 milyon civarı para çektim borsadan subattan beri ve ve hep arsa ve daireye yatırdım.Artık arsa alıp müteahhide veriyorum...

Borsada 20 gün önce 350 bin tl civarı para bırakmıştım ,bedelsiz hisseleri sayesinde 1 milyon civarına tekrar ulaştım şükürler olsun...
    Büyük para ile para hızlı büyüyor.Atık borsadan para cekmeyeceğim....

Bu para ile nasipse devam edeceğim borsaya ....

2.  Alıntı Originally Posted by tatardemir Yazıyı Oku
    Parasını daireye yatrıan kardeşim benim de buradaymış...Yarın imkan verirse almaya çalışacağım qnbfl den..
    Tatar bugun tahtayla mal almak için iyi oynadılar.. Kısa sürelıde olsa bozar yarın tavanı ama sabırlı olmak gerek.700 bın lotu olan banka senedı eğer sermaye arttırmayı düşünürse nereye gideceği bilinmez düşüşlerde sağlam durabilırsek ilerisi guzel olabılır..
    Son düzenleme : kwon3; 23-07-2020 saat: 21:26.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. qnbfl aldık bugün ama kwon3 yok piyasada.....

4.  Alıntı Originally Posted by tatardemir Yazıyı Oku
    qnbfl aldık bugün ama kwon3 yok piyasada.....
    Tatar hayırlı olsun balattan sonra burada da buluştuk.. Hayırlı olur inşallah.. Beklediğimiz hareketi yapacak gıbı.. Bayramdan sonra pandemı den önceki fiyata gelirse hiç şaşırmayacağım.. Umarım yanılmayız..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

5.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Tatar hayırlı olsun balattan sonra burada da buluştuk.. Hayırlı olur inşallah.. Beklediğimiz hareketi yapacak gıbı.. Bayramdan sonra pandemı den önceki fiyata gelirse hiç şaşırmayacağım.. Umarım yanılmayız..
    qnbfl in hareketi bedelsiz hareketi değil bence çanak tamamlama hareketi olabilir....

200 bile olsak yeter bana .......

6.  Alıntı Originally Posted by tatardemir Yazıyı Oku
    qnbfl in hareketi bedelsiz hareketi değil bence çanak tamamlama hareketi olabilir....

200 bile olsak yeter bana .......
    ... Doğrudur dostum.. Hissenete yıne efsane bır dönüş yaptın.. Hayırlısı olsun.. Özlemiştik senı ama dıkkat et nazar değdırecen kendine.. Bu ara Spk basıyor cezaları dıkkat etmekte fayda var.. İki cezayla butün kazandıklarını alır elinden aman dikkat...

7. ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    Son düzenleme : tatardemir; 27-07-2020 saat: 00:18.

8.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    ... Doğrudur dostum.. Hissenete yıne efsane bır dönüş yaptın.. Hayırlısı olsun.. Özlemiştik senı ama dıkkat et nazar değdırecen kendine.. Bu ara Spk basıyor cezaları dıkkat etmekte fayda var.. İki cezayla butün kazandıklarını alır elinden aman dikkat...
    Haklısın Reis ,,,,,,,,,,,,,,,,,
    Son düzenleme : tatardemir; 27-07-2020 saat: 00:19.

Sayfa 22/26 İlkİlk ... 122021222324 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •