Sayfa 18/26 İlkİlk ... 81617181920 ... SonSon
Arama sonucu : 207 madde; 137 - 144 arası.

Konu: QNBFL - QNB Finans Finansal Kiralama

1.  Alıntı Originally Posted by costar Yazıyı Oku
    Ama daha iyi olacağı kesin kim derse desin daha çok gideceğiz
    Tabii ki ytd

2. elinde 1 lottan az hisse olan eski yatırımcılara güzel ders veriyorlar. ben altın değerinde dersimi aldım. gidiyorum.

3. Nasıl yani açarmısınız?
     Alıntı Originally Posted by mutemmimcuz Yazıyı Oku
    elinde 1 lottan az hisse olan eski yatırımcılara güzel ders veriyorlar. ben altın değerinde dersimi aldım. gidiyorum.
    SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Besledi Yazıyı Oku
    Nasıl yani açarmısınız?

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yani satamıyorlar demek istiyor, ben,m 0,65 lot var bekliyor öylece...

5. Sermayesi kadar kar açıkladı :

Sermaye (TL) 115.000.000 ,

Net Kar (TL) 90.966.000

6. çok uzun zaman sessiz kalmış burası.
    burayı okuyan olursa sorum var cevaplarsa sevinirim.
    1 Halka açıklık oranı 0.60 bu konuda spk nın uyarısı var sanırım. Ya oranı artırın yada kottan çıkın diye. Bu iki senaryonun hisse fiyatı üzerine etkisi ne olur acaba?
    2 Yüksek bedelsiz ve akabinde yapacağı halka arz fiyat anlamında olumlu etki edermi?

7. evet sessizliği yaşıyoruz.sabır.bedelli sermaye artışı olsa, kağıt biraz değeri düşsede para girişi olacağı için şirket güclenir.her şirket için gecerli/ ilginç olan halka açıklık oranının çok az olması ,artırımda satışların özel müşterilere yapılması ,geleceğinin iyi olması anlamına gelir ama teknik çalışan daha tecrübeli arkadaşların bilgilerini paylaşımlarını bekliyoruz.ama ben mal vermem.

8. Düşük fiyattan herkesin almasını isteseler arzdan fiyatın düşük olması lazım. Bunum içinde bedelsizle fiyatı 5 yada 10 tl arasına çekmek gerekir. Peşine de %20 30 arası halka arz hisseyi ani fiyat artışlarından ve spek ten bşr nebze olsun kprue ve tahmşnşme göre orta vadede şu anki değerine göre %30 40 arası primlenir. Hatam varsa düzeltin.

Bu yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 18/26 İlkİlk ... 81617181920 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •