Sayfa 20/26 İlkİlk ... 101819202122 ... SonSon
Arama sonucu : 207 madde; 153 - 160 arası.

Konu: QNBFL - QNB Finans Finansal Kiralama

Alıntı Originally Posted by HONDA1973 Yazıyı Oku
    Gap kapandı..derdi buysa sıkıntı bitti..
    Direnc 100 artık onu takip etmek lazım..
    Bu konjektürde pc kapatıp bakmamamak daha sağlıklı...teknik meknik hikaye..
    ALLAH akıl ve can sağlıklı versin yakalanan arkadaşlara..
    Top arap şeyhinde dilediği gibi hareket ediyor..arap tan ne kadar dost olduğunu tarih gösteriyor zaten..bunların hakkından
    Fransızlar ve ingiliz ler gelir...yat.tav.değ..

Satışlara koyduğun 73 lotları yedirecem sana ..
    biraz sabır...yat.tav.değ..
    mekanın sahibi geldi çocukları pistten alalım..norm..

Gapı fazlasıyla aldı ama hareket sanki diğer 100 TL üzeri hisse hareketinden kaynaklı çünkü hepsi prim yapmışken bunların ekside kalması olmazdı ama ben de isterim yukarı yapsın ama GAP hikaye

Borsada fiyat yoktur , trend vardır.Trend varsa fiyat önemsizdir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

3.  Alıntı Originally Posted by Tornwald Yazıyı Oku
    merhaba arkadaslar ben bu hisseyı 1 2 defa 108 den alıp 116 fln sattım eskı 200lerı gorup ucuz oldugunu dusunerek. son dususte terste kaldım 1 2 defa maliyet dusurdum. sımdı pd/dd 11 f/k 100 oldugunu farkettım.bu sırket hakkında dogru bılgıye dogru degerlemeye nasıl ulasabılırız. bu rasyolarla balon mu yanı sımdı bu?
    Değerli kardeşim rasyolar tabiiki önemli.ancak kağıda çökmus biri yada birileri var ise onun insafına kalırsın.halka aciklik oranı düşükse yedirmezler.Ben sana 0.90 PP//DD rasyolu pınar sütü örnek vereyim.karlilik güzel ozsermaye süper kağıt 20 miyi bile zor görüyor.yani ya hergun her dakika bakmayaca inanıyorsan bekleyecen.nacizane yorumum.Kent gıda çok değil 15 gün önce 250 idi şimdi 1000 oldu.nasil oldu😄

Aslında daha fazla toplanacak kağıt kalmadı piyasada.. bundan sonrası yukardan maliyetlenip bezmiş olanlar var..
    onların maliyetleri yanılmıyosam 101-105 aralığı ve sonrası 115-120 diye hatırlıyorum.rakamlarda yanlışlık varsa arkadaşlar düzeltelim..kırılma noktası-130-150 aralığı sanırım..verdiğim rakamlar net değil ortaktak ..
    yatırım tavsiyesi değil...

haftalık kapanışı görelim bakalım bakalım teknik manada oturacakmı..
    artık teknik veririlere uyması lazım..
    ağa nında düşüşlere el atması lazım..
    yat.tav.değil..

6. kent benzeri bir hareket yapsa tadından yenmez

7. bütün takas 670 bin lot

Pkent denen ne olduğu bile belli olmayan tahta bile 500 oldu senin neyin eksik spek gereğini yap artık be kardeşim

Borsada fiyat yoktur , trend vardır.Trend varsa fiyat önemsizdir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Sayfa 20/26 İlkİlk ... 101819202122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •