Sayfa 23/26 İlkİlk ... 132122232425 ... SonSon
Arama sonucu : 207 madde; 177 - 184 arası.

Konu: QNBFL - QNB Finans Finansal Kiralama

1. qnbfl de yazı bile yazamıyoruz....Dk bir gol bir.....Gün boyu bekle,başka hisselere bak

2.  Alıntı Originally Posted by tatardemir Yazıyı Oku
    qnbfl de yazı bile yazamıyoruz....Dk bir gol bir.....Gün boyu bekle,başka hisselere bak
    Tatar çabala gider mi daha önemlisi çanak katlar mı ne düşünüyorsun kent patladığı zaman burasıda patlar mı

3. Ağacı iyi sallıyorlar ..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4. Burada tavanlar artık buyuk lotlarla olmayacak anlaşılan 300,500 lotları görebiliriz tavanlarda..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5. Bilanço geldi süper bilanço aynı döneme göre yüzde 60 artırmış

6. Tamam ya sen kazandın kent gibi bfren gibi qnb gibi olursun diye hayal ettik olmadı sen kazandın uzun vade beklemeye devam 1000 liralık hedef fiyatımı düşürüyorum 200 den satıp çıkarım mal toplu değil bilanço gelsin üstatlar değerlendirir ben artık kenardan izleeşyeceğim

7.  Alıntı Originally Posted by Future1905 Yazıyı Oku
    Tamam ya sen kazandın kent gibi bfren gibi qnb gibi olursun diye hayal ettik olmadı sen kazandın uzun vade beklemeye devam 1000 liralık hedef fiyatımı düşürüyorum 200 den satıp çıkarım mal toplu değil bilanço gelsin üstatlar değerlendirir ben artık kenardan izleeşyeceğim
    Yanlış yazdık emi 😂😂😂

Alıntı Originally Posted by HONDA1973 Yazıyı Oku
    Satışlara koyduğun 73 lotları yedirecem sana ..
    biraz sabır...yat.tav.değ..
    Ne demişiz??
    Sabır eddik selamete erdik..
    Kalan ortakların yolu açık olsun..
    Aynı ip...liği doco daki de yapıyor..
    Onada burdan selam anlamıştır artık Ne demek istedimi...
    Yat.tav.değ..

Sayfa 23/26 İlkİlk ... 132122232425 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •