Sayfa 124/232 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon
Arama sonucu : 1850 madde; 985 - 992 arası.

Konu: Dolara Yatırım Yanlış

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Cevabı basit ; '' çünkü çaldılar ''
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3.  Alıntı Originally Posted by hayalım Yazıyı Oku
    Sn Kitapci avatarin cok itici. Eski avatarin bundan iyiydi. Bi dusun istersen. Ne o yahu 5 lik simit gibi kaykilmissin.
    O 10 seneki halimdi, gerçekçi olsun istedim, gene de düşüneyim.

4. arkadaşlar eğer dolar yada başka bir döviz alsak üstelik para mı vermemiz lazım. doğru mu anladım

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Bmw X6 asgari ücretle 92 yıl değil alamaz olmalı, o maaşla enflasyona yenilecek sürekli.
    men dakka dukka

6. Dümenige haklı, dolara yatırım çok yanlış.

Düşünsenize, yılar boyunca saçma sapan projelere dünyanın parası harcanıyor, alakasız yerlere geçilmeyen köprüler, bir avuç insanın yaşadığı ıssız illere kullanılmayan hava alanları, şehrin taa dışına şehir hastaneleri yapılıyor, bir de bunlara "dolar cinsi" geçiş garantisi, uçuş garantisi, hasta garantisi veriliyor, yandaş müteahhitler buradan topladıkları dövizle londradan "sokak" satın alacak hale geliyor. Saçma sapan tarım politikaları yüzünden patatesi soğanı bile ithal ediyoruz. Dolarlarımız böylece uçup gidiyor.

Sonra Ayşe teyzem mutfak masraflarından arttırdığı 350 TL ile gidip 50 dolar alıyor.
    Ve sanal ortamın badem bıyıklı neferleri Ayşe teyzeyi vatana ihanetle suçluyor.
    Yenmiş içilmiş tabaklar üst üste yığılmış bir masanın hesabı komple Ayşe teyzeye kitleniyor.

Ayşe teyze ne yaptın sen?
    Batırdın ülkeyi batırdın.

Haksızın haklıya çemkirdiği böyle iğrenç bir ortamda dolara yatırım tabi ki yanlış.
    Benim gibi yapın, gidip altın alın. Badem bıyıklı, kahverengi gözlüklü, sarı dişli ak neferlerin sesi kesilsin.

Halbuki altını da dışarıdan dolarla alıyoruz ama sorun değil. Bademlerde bunu idrak edecek kapasite yok.

Şimdi altın da dümenigenin "uzmanlık alanı" falan çıkar, en iyisi susayım.
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Dümenige haklı, dolara yatırım çok yanlış.

Düşünsenize, yılar boyunca saçma sapan projelere dünyanın parası harcanıyor, alakasız yerlere geçilmeyen köprüler, bir avuç insanın yaşadığı ıssız illere kullanılmayan hava alanları, şehrin taa dışına şehir hastaneleri yapılıyor, bir de bunlara "dolar cinsi" geçiş garantisi, uçuş garantisi, hasta garantisi veriliyor, yandaş müteahhitler buradan topladıkları dövizle londradan "sokak" satın alacak hale geliyor. Saçma sapan tarım politikaları yüzünden patatesi soğanı bile ithal ediyoruz. Dolarlarımız böylece uçup gidiyor.

Sonra Ayşe teyzem mutfak masraflarından arttırdığı 350 TL ile gidip 50 dolar alıyor.
    Ve sanal ortamın badem bıyıklı neferleri Ayşe teyzeyi vatana ihanetle suçluyor.
    Yenmiş içilmiş tabaklar üst üste yığılmış bir masanın hesabı komple Ayşe teyzeye kitleniyor.

Ayşe teyze ne yaptın sen?
    Batırdın ülkeyi batırdın.

Haksızın haklıya çemkirdiği böyle iğrenç bir ortamda dolara yatırım tabi ki yanlış.
    Benim gibi yapın, gidip altın alın. Badem bıyıklı, kahverengi gözlüklü, sarı dişli ak neferlerin sesi kesilsin.

Halbuki altını da dışarıdan dolarla alıyoruz ama sorun değil. Bademlerde bunu idrak edecek kapasite yok.

Şimdi altın da dümenigenin "uzmanlık alanı" falan çıkar, en iyisi susayım.
    altın alınmalı yastık altına konulmalı demedim demem de
    yatırım taraftarıyım
    ancak sen çok toptancısın bak
    tekrar yazıyor diye eleştiriliyom ama
    hatırlatmadan da olmuyor ki
    Marmaray YAP
    Hızlı Trenler YAP
    Havaalanları YAp
    Üniversiteler YAP
    Stadyumlar YAP
    Olimpik Yüzme Havuzları YAP
    Yeni Tiyatro Sahneleri YAP
    Metrolar YAP
    Tüneller YAP
    Otoyollar YAP
    Barajlar YAP
    Nükleer Santral YAP
    Modern Bölünmüş Yollar YAP
    Modern Adliye Sarayları YAP
    Milli Silahlar YAP
    Milli Tank YAP
    Milli Helikopter YAP
    Sismik Araştırma Gemisi YAPÅ“â€
    Boğazın Altına Tüp Geçit YAP
    Dev Şehir Hastaneleri YAP
    81 İl e Ücretsiz Kanser Tarama Merkezi YAP
    Tersane YAP
    Liman YAP
    Geri Dönüşüm Tesisleri YAP
    Dar Gelirliye Konut YAP
    bunları kabul etmediğin sürece sana millet inanmaz
    tamam de bunlar yapıldı ve bunların yapımı bir başarıdır
    biz daha iyi şunları şunları yapacağız
    de
    halk sana güvensin ve versin oyunu
    böyle hiç bir şey yapılmadı dersen
    otobandan 150 ile giden şahıs lan bu yol ne
    o zaman der mi
    der

8. Gözünü sevem şunları kopyalayıp yapıştırma, kusacam amg.

Kendi topiğini çöplüğe çeviren senden başkası yoktur heralde.

Ayrıca ben geçiş garantisi uçuş garantisi diyorum, sen hala sayıyosun yol köprü zart zurt.

YAP
    YAP
    YAP
    YAP
    YAP anasını satim, nasıl olsa tüm yaptıklarından geçiş garantisi uçuş garantisi kitleyecen millete.

Onu diyoz bi saattir. anlayış kıt heral.
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

Sayfa 124/232 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •