Sayfa 50/232 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon
Arama sonucu : 1850 madde; 393 - 400 arası.

Konu: Dolara Yatırım Yanlış

1.  Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    eh fena bir tokat olmadı
    Türkiyede güzel bir agbi nasihatı vardır , Dövemiycen adama tokat atma . Arkadaşına ,agbine ,vs güvenerek kavga çıkarma . Muhabbetle..

Alıntı Originally Posted by gazeteci Yazıyı Oku
    Türkiyede güzel bir agbi nasihatı vardır , Dövemiycen adama tokat atma . Arkadaşına ,agbine ,vs güvenerek kavga çıkarma . Muhabbetle..
    o biraz korkaklar içindir dayakta yesen haksızlığa karşı çıkacaksın
    vesselam doları bir ara spekülatörler nereye götürmüştü şimdi nerede mücadeleye devam

3.  Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    o biraz korkaklar içindir dayakta yesen haksızlığa karşı çıkacaksın
    vesselam doları bir ara spekülatörler nereye götürmüştü şimdi nerede mücadeleye devam
    Neyse ,oda bir sıtratejidir.. Sözü gene Ata sözüyle baglıyalım : Çok döversen arsız olur , çok söylersen yüzsüz olur..

Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    Zor günler geçiren bir darbe atlatmış ülkeye dolar artışı ile ceza vermek isteyen uluslararası güçlere ve bir kısım spekülatörlere boyun eğmemek için direnmek zorundayız.Üç beş kuruş kar yapmak için dolara yatırım yapmak bir ülke vatandaşının vicdanını sızlatması lazım.Bu nedenle dolara yatırım yapmak doğru değil.Belki üç beş kuruş karı olur ama ülke adına bu üç beş kuruş karın uykularımızı kaçırması lazım.Cebimizdeki doların vicdanımızı yakması lazım

Edit:Etik kelimesi nedeniyle diğer topic site yönetimi tarafından kapandığından söz konusu kelime çıkarılarak bu konu açılmıştır.
     Alıntı Originally Posted by gazeteci Yazıyı Oku
    Neyse ,oda bir sıtratejidir.. Sözü gene Ata sözüyle baglıyalım : Çok döversen arsız olur , çok söylersen yüzsüz olur..
    şunu söyleyeyim ben dolarda zarar yada kar edersiniz demiyorum sadece dolara karşı tavır almaya davet ediyorum

5.  Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    şunu söyleyeyim ben dolarda zarar yada kar edersiniz demiyorum sadece dolara karşı tavır almaya davet ediyorum
    Sizin davetinizi kabul ediyorum.

Yarın bankadaki milyon doları çekip, evin bahçesine gömeceğim.

6.  Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    Sizin iyi dileklerinize katılmıycak tekbir vatan evladının olacağını sanmam şahsen .. Olmayan tasarrufumuzu , varmışçasına harcadığımız müttetce , bu düşüncemiz kuru bir temenni olmanın ötesine geçebileceğini sanmıyorum.. Muhabetle.

7. Otokar aldigimda tank yapacagiz diye.
    Ozamanda
    Koc yahudii
    Vatan haini koc hissesi alir .
    Muminn koc hissesi almazdiye biri atlayip zipliyor du.

Hisse alma
    dolar alma.
    Faiz alma.

Ne yapalim.??

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Discover Yazıyı Oku
    Otokar aldigimda tank yapacagiz diye.
    Ozamanda
    Koc yahudii
    Vatan haini koc hissesi alir .
    Muminn koc hissesi almazdiye biri atlayip zipliyor du.

Hisse alma
    dolar alma.
    Faiz alma.

Ne yapalim.??

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hımm konuyu anlamamışsınız ilk mesajlarımı okursanız iyi olur
    portföyünde bir çok hisse senedi bulunan ben hisse alma mı diyecem

Sayfa 50/232 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •