Sayfa 73/232 İlkİlk ... 2363717273747583123173 ... SonSon
Arama sonucu : 1850 madde; 577 - 584 arası.

Konu: Dolara Yatırım Yanlış

1.  Alıntı Originally Posted by ahmet4k Yazıyı Oku
    son olaylar doların uluslararası sömürge güçlerinin emperyalist kırbacı olduğunu net olarak ortaya koymaktadır.
    Hocam bırakın bu beylik lafları komik oluyor.. Son 15 yıldır ekonomi dolara göre dizay edilirken aklınız nerelerdeydi?

Yoksa yine mi yanılmaca? 🙂
    ytd..

2.  Alıntı Originally Posted by ahmet4k Yazıyı Oku
    son olaylar doların uluslararası sömürge güçlerinin emperyalist kırbacı olduğunu net olarak ortaya koymaktadır.
    Ben de maduro'nun ülkeyi cia'in müdahalesine uygun hale getirmek için kaç dolara anlaştığını çok merak ediyorum.
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

4. 1,25 milyarlık euro cinsi tahvil ihracında faiz lobilerini yine dize getirmişiz.

HAZİNE: TAHVİLİN %47'Sİ BİRLEŞİK KRALLIK, %21'İ ABD, %6'SI ALMANYA, %5'İ İSVİÇRE, %12'Sİ DİĞER AVRUPA ÜLKELERİ, %6'SI TÜRKİYE VE %3'Ü DİĞER ÜLKELERDEKİ YATIRIMCILARA SATILMIŞTIR
    https://twitter.com/ForeksTurkey/sta...78652840611840
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

5.  Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku

benim düşüncemi söyleyeyim
    israile one minute
    gezi olayları organizasyonun boşa çıkarılması
    cemaate tokat
    darbe girişimine karşı kazanılan zafer
    sanırım bir kısım uluslararası güçler yaptıkları bu büyük organizasyonların başarısızlıkla sonuçlanmasından pek memnun olmadılar bir de dolar kırbacını daha doğrusu ekonomik kırbacı vuralım dediler
    maduro naptı acaba
    kesin abd emparyalizmine taş koymaya çalıştı

6.  Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Ben de maduro'nun ülkeyi cia'in müdahalesine uygun hale getirmek için kaç dolara anlaştığını çok merak ediyorum.
    yanlış düşünüyorsun maduro yu abd sildiğine göre kesin çıkarlarına karşı tehlike görmüştür
    çok açık bir haydutlukta abd yi suçlamak yerine maduroya laf atman ilginç

7.  Alıntı Originally Posted by effendy75 Yazıyı Oku
    Hocam bırakın bu beylik lafları komik oluyor.. Son 15 yıldır ekonomi dolara göre dizay edilirken aklınız nerelerdeydi?

Yoksa yine mi yanılmaca? ��
    tüm dünya sistemi dolara göre dizayn edilmiş hatırla anayasa fırlatma krizini bu türkiyeye has değil
    türkiye ve venezualla örneğinde de görüleceği üzere bu dizayna karşı çıkan dolar kırbacı yada darbe ile yok edilmeye çalışılıyor bu çok açık değil mi

8. AKP sözcüsü Ömer Çelik Venezuela konusunda ''Hiç bir ülke bir başka ülkeye başkan atayamaz'' demiş.Çok haklı olduğunu düşünüyorum. Peki Ömer bey siz neden Suriye'de Esad yerine başkan atamaya çalışıyor, Suriye ordusu yerine milli ordu adıyla ordu kuruyorsunuz?

Ümit Özdağ
    https://twitter.com/umitozdag/status...70817229119488
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 73/232 İlkİlk ... 2363717273747583123173 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •