Sayfa 95/232 İlkİlk ... 45859394959697105145195 ... SonSon
Arama sonucu : 1850 madde; 753 - 760 arası.

Konu: Dolara Yatırım Yanlış

1. Arkadaşlar dolara yatırım yanlış değil sadece zamanlama. Doğru zamanda alırsanız bu ülkede voleyi vurursunuz. 13 sene almadık. Ama bakın son 7 yılda başka kazandıran var mı. Altın olabilir. Bakın mesela ülke çerez parasına muhtaç dolayısıyla çerez almak için dolar lazım. O zaman bu güvensiz ekonomi yönetimiyle dolara uygun fiyatta yatırıma durmak yok yola devam.

Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Arkadaşlar dolara yatırım yanlış değil sadece zamanlama. Doğru zamanda alırsanız bu ülkede voleyi vurursunuz. 13 sene almadık. Ama bakın son 7 yılda başka kazandıran var mı. Altın olabilir. Bakın mesela ülke çerez parasına muhtaç dolayısıyla çerez almak için dolar lazım. O zaman bu güvensiz ekonomi yönetimiyle dolara uygun fiyatta yatırıma durmak yok yola devam.
    siz olayı çok yanlış anlamışsınız dolara yatırım size kazandırmaz demiyorum ülke menfaati açısından dolara yatırım yanlış diyorum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    siz olayı çok yanlış anlamışsınız dolara yatırım size kazandırmaz demiyorum ülke menfaati açısından dolara yatırım yanlış diyorum
    Zır zır zır ötüyon.

Hazine garantili yap işlet devret işlerine dolar ile garanti veren devlet büyüklerimize sen ülke menfaatini düşünmüyor mu diyon.

Totonu keserler valla.

4.  Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    Abicim onu dolar bazlı yolcu garantili köprüleri yolları tünelleri hasta garantili hastahaneleri yaptıranlara söyle. Ayrıca çok pahalıya yaptıkları da aşikar. Aynı yapılan iş dünyada 1 bizde 3 neden? Bu zamana kadar bir kuruş faize para yatırmadım enflasyon paramı iki yılda yarıya indirsin öylemi. Kendileri lüks şatafat içinde yaşasın ben devlet için köle olayım. Yapmayın

5. Bir tomofilim var 25 yıllık 25 yıllık çalışmayla alınan 1996 model. Anla...Ama anlamazsınız sadece tavuk döner...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Guguklu saat gibisin maşallah.

Saatin gelince aynı nakaratı ötüp duruyon.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    dumanigge çok dar açıdan bakıyorsun dünyaya.

Kaç derece.

Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Abicim onu dolar bazlı yolcu garantili köprüleri yolları tünelleri hasta garantili hastahaneleri yaptıranlara söyle. Ayrıca çok pahalıya yaptıkları da aşikar. Aynı yapılan iş dünyada 1 bizde 3 neden? Bu zamana kadar bir kuruş faize para yatırmadım enflasyon paramı iki yılda yarıya indirsin öylemi. Kendileri lüks şatafat içinde yaşasın ben devlet için köle olayım. Yapmayın
    çok pahalı çok ucuz ülke açısından faydalı faydasız
    bunlar bir nebze tartışılabilir ancak
    faize para yatırmaman gayet güzel bir hareket aynı şeyi dolarda da yapsan bak ne güzel eleştirmişsin dolar bazlı sözleşmelerin yanlış olduğunu

Sayfa 95/232 İlkİlk ... 45859394959697105145195 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •