Sayfa 228/232 İlkİlk ... 128178218226227228229230 ... SonSon
Arama sonucu : 1850 madde; 1,817 - 1,824 arası.

Konu: Dolara Yatırım Yanlış

papağan gibi aynı lafalrı söylemek bilgi mi senin bilgine ...sunlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    küfredip ağzımı kirletmek istemiyorum
    seviyesiz kimseleri hiç bir zaman muhatap almadım almamda
    ben sadece bilgimle döverim
    Sn rumenige ben doktorum.O yüzden şehir hastaneleri nasıl yanlış yöntemlerle yapıldı devletin ordaki zararı ne kadar inanılmaz boyutlarda size rakamlarla ispatlarım,o konuda benim üçte birim kadar bile bilginiz yoktur,ama ne kadar yazarsam yazayım sizin akp nin yaptığı herhangi bir şeye kategorik olarak yanlış demeniz mümkün değil.Hep bir amanız var.O yüzden kusura bakmayın uzun uzun yazmaya üşeniyorum,şehir hastaneleri çocuklarımızı geçtik torunlarımızı sıkıntıya sokacak yöntemi tamamen yanlış devlete zarar veren yatırımlardır.

güzel gerçek yüzünüzü gösterin
    forum yönetimi sizi daha ne kadar sırtında taşıyacak merak ediyorum
    onlarca mesajınızı sildi ama ceza veremedi
    sizin gibi tipler twittirda bile kalmadı şikayet ediyorsun yasaklanıp gidiyor
    ama hissenetforumun sırtına binmeye
    forumu kirletmeye devam ediyorsunuz
    devam edin
    ama ben küfredip ağzımı kirletmem sizin seviyenize inmem
    ben bilgimle adamı döverim

Valla şehir hastaneleri dedim fikrinizi yazmadınız,yöntemi doğrumuydu,şehir hastaneleri neden hasta garantili yapıldı.Hadi köprü geçiş garantisi neyse ,hasta garantisi verilir mi,akıl işi mi.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sn rumenige ben doktorum.O yüzden şehir hastaneleri nasıl yanlış yöntemlerle yapıldı devletin ordaki zararı ne kadar inanılmaz boyutlarda size rakamlarla ispatlarım,o konuda benim üçte birim kadar bile bilginiz yoktur,ama ne kadar yazarsam yazayım sizin akp nin yaptığı herhangi bir şeye kategorik olarak yanlış demeniz mümkün değil.Hep bir amanız var.O yüzden kusura bakmayın uzun uzun yazmaya üşeniyorum,şehir hastaneleri çocuklarımızı geçtik torunlarımızı sıkıntıya sokacak yöntemi tamamen yanlış devlete zarar veren yatırımlardır.
    gördün yukarıdaki seviyesizlikleri
    boşver bu tür insanlara bu hastaneler çok aşırı lüks bunları eski ssk kuyruklarına çöplük gibi hastanelere gönderecen

Neden bu ihaleleleri hep aynı şirketler alıyor,neden hep yabancı ortaklı,neden londra mahkemelerini bu projelerde yetkili kıldık.Neden hep dolar bazlı garantiler verildi.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Valla şehir hastaneleri dedim fikrinizi yazmadınız,yöntemi doğrumuydu,şehir hastaneleri neden hasta garantili yapıldı.Hadi köprü geçiş garantisi neyse ,hasta garantisi verilir mi,akıl işi mi.
    bu maliyetle ilgili bir şey
    garanti deyince bunların cebine avanta para gitmiyor
    yaptığı maliyeti belli bir süre içinde çıkarmak zorunda
    güzel bir yöntem aslında

Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    gördün yukarıdaki seviyesizlikleri
    boşver bu tür insanlara bu hastaneler çok aşırı lüks bunları eski ssk kuyruklarına çöplük gibi hastanelere gönderecen
    Dünyada bu çaplı büyük hastanecilik yok,yönetimi işletimi falan çok zor,rantabl değil,yapılma tarzı ise facia,hasta garantili hastane ihalesi olur mu ya,ya millet az hastalanırsa.

Sayfa 228/232 İlkİlk ... 128178218226227228229230 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •