Sayfa 230/232 İlkİlk ... 130180220228229230231232 SonSon
Arama sonucu : 1850 madde; 1,833 - 1,840 arası.

Konu: Dolara Yatırım Yanlış

Sn. Hkm 56 yaşında emekli bir cerrah, bu dümbük hala ne sayıklıyor.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    şuana kadar böyle bir sözleşme görmedim
    yayınlanmıyor
    sanırım genç bir doktorsunuz
    eski ssk kuyruklarını pislikten geçilmeyen hastaneleri görmediniz
    5 yıldızlı otel konforunda bu hastanelerin vatandaşa faydasını para ile ölçemezsiniz
    son virüs olayında batı sınıfta kaldı biz bu hastaneler yüzünden ayakta kaldık
    hastane ihaleleri yatırımcıyı zarara sokmayacak şekilde maliyet artı kar
    olarak piyasa gerçeklerine göre yapılır
    ancak senin dediğin gibi katlarca kar verildiğini sanmıyorum
    Siz konuyu bilmiyorsunuz.Ben emekli doktorum 55 yaşındayım.İnternette ararsanız koşulları görürsünüz 2 yıllık kirası ile yapılabilecek hastane var.Ortalama 4 yıllık garanti kira bedeline hepsi yapılabilirdi.Şehir hastanelerinde devletin ettiği maddi zararı bilseniz nasıl imzalanmış bu sözleşmeler inanamazsınız.Çok ama çok yanlış hesaplar yapılmış,tamamen yanlış işler.

Sözleşmeler 25 yıllık.

Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Yazık ettiniz bu ülkenın ayarları ile kurumları ile çok oynadınız. İşi bilmeyenler isteklerinize imza atsın diye nerde liyakatsız işe bilmeyen varsa en tepeye tasıdınız. Erdoğan ben işçiyfim diyor mutemelen ıett calıstıgı günler akla gelıyor. Bu ülke kendı nefsine hırsına ve zaaflarına yenılmıs biriyle yönetilmek istemiyor. Cunku kullanısı en kolay dıs güclerin en cok sevdiği tip budur.

18 yıldır gitmiyorsa dıs güçler istemiyor değil istiyor anlamı cıkar. Müslümanların ümmetin lideri diyorsunuz. 2002 den beri müslüman coğrafya yerle bir oldu. Saddamı yıkmak için bay bayan abd askerine basarılar dedi yıktı. Kardesım esad dedi orayı parcaladı. Kaddafi için natoyu libyaya davet edip paramparca etti. Mısır da mursi dedi yalnız bıraktı. Tunsu yemen fas heryer yerle bir oldu. Alın size lafta ümmet lideri gerçekte neler olmus görün.

Yanılmayın düşünün. Bugun libyada ise abd istedi diye. Fransa abd ile nato konusunda anlasamıyor. Fransa türkiye ne yapıyor burda dıyor. Bu laf abd ye söylenıyor.

Mevlüt cavusoğlu biz talımatı aldık abd ile devam edıyoruz libyada dıyor. Rusyaya bizle değil abd ile anlas dıyor. Laf altında.

Abd nın erdoğandan son isteği iran a girmesi olacak. Ancak erdoğann ülkede zayıflayan gücü abd yi endıselendırıyor. Kullanmayacagını anlarsa 2 günlük yapar. Bunuda görürüz zaten.
    şakir yukarıdaki adamın mesajını oku muhalefetin gerçek yüzünü ve seviyesini anlarsın
    ve benim haklılığım net ortaya çıkar
    20 yıldır türkiyede neden hükümet değişmiyor anlarsın

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sözleşmeler 25 yıllık.
    sözleşme süresi tamam 25 yıl sonra bu hastaneler devletin olacak
    devlet içn 25 yıllık süre uzun süre değil
    ancak senin dediğin gibi 5-6 kat kar aldıklarını hiç sanmıyorum

Yahu pandemide madem bu hastaneler yeterliydi,zekai tahir burağa neden gönderdik hastaları,neden çapa pandemi ile savaşta en ön saflardaydı.Bu hastaneler pandemi ile savaşa zaten çok uygun değil.İşletmeleri normal hastalar için de sıkıntılı,dünyada devasa sağlık tesisleri terkediliyor,orta boy işletmesi kolay hastaneler daha rantabl.Neyse o konu branşınız değil,siz asıl sözleşmeleri arayın internette bulursunuz.Asıl bomba orda.

Kar altı kattan fazla.O kadar çok ayrıntı var ki yazmaya yorulurum,hep kamunun aleyhine maddeler var.

Kar altı kattan fazla.O kadar çok ayrıntı var ki yazmaya yorulurum,hep kamunun aleyhine maddeler var.

Sayfa 230/232 İlkİlk ... 130180220228229230231232 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •