Sayfa 1/196 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 1850 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Dolara Yatırım Yanlış

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post

Dolara Yatırım Yanlış

Zor günler geçiren bir darbe atlatmış ülkeye dolar artışı ile ceza vermek isteyen uluslararası güçlere ve bir kısım spekülatörlere boyun eğmemek için direnmek zorundayız.Üç beş kuruş kar yapmak için dolara yatırım yapmak bir ülke vatandaşının vicdanını sızlatması lazım.Bu nedenle dolara yatırım yapmak doğru değil.Belki üç beş kuruş karı olur ama ülke adına bu üç beş kuruş karın uykularımızı kaçırması lazım.Cebimizdeki doların vicdanımızı yakması lazım

Edit:Etik kelimesi nedeniyle diğer topic site yönetimi tarafından kapandığından söz konusu kelime çıkarılarak bu konu açılmıştır.

Altını çizeyim dolara yatırım karlı değil demiyorum ülke vatandaşı olarak yukarıda anlattığım nedenlerden dolayı doğru değil diyorum

Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    Altını çizeyim dolara yatırım karlı değil demiyorum ülke vatandaşı olarak yukarıda anlattığım nedenlerden dolayı doğru değil diyorum
    Sayın Rumenigge;

Sizce Uluslararası güçler ne zamandan beri doların TL karşısında değerini arttırarak Türkiye'yi cezalandırılmaya çalışıyor?

Alıntı Originally Posted by RONİN Yazıyı Oku
    Sayın Rumenigge;

Sizce Uluslararası güçler ne zamandan beri doların TL karşısında değerini arttırarak Türkiye'yi cezalandırılmaya çalışıyor?
    Sayın Rumenigge sorumu atlamışsınız. İnanın çok üzüldüm. hata ihtimali nedeni ile bir daha sorayım dedim cevabınızı bekliyorum. Hele ki dolara ilişkin küresel tespitinizden sonra daha da önemli oldu vereceğiniz cevap.

Yine cevap vermezseniz "yemedi" diye düşüneceğim.

Alıntı Originally Posted by RONİN Yazıyı Oku
    Sayın Rumenigge sorumu atlamışsınız. İnanın çok üzüldüm. hata ihtimali nedeni ile bir daha sorayım dedim cevabınızı bekliyorum. Hele ki dolara ilişkin küresel tespitinizden sonra daha da önemli oldu vereceğiniz cevap.

Yine cevap vermezseniz "yemedi" diye düşüneceğim.

benim düşüncemi söyleyeyim
    israile one minute
    gezi olayları organizasyonun boşa çıkarılması
    cemaate tokat
    darbe girişimine karşı kazanılan zafer
    sanırım bir kısım uluslararası güçler yaptıkları bu büyük organizasyonların başarısızlıkla sonuçlanmasından pek memnun olmadılar bir de dolar kırbacını daha doğrusu ekonomik kırbacı vuralım dediler

Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku

israile one minute
    cemaate tokat
    sanırım bir kısım uluslararası güçler yaptıkları bu büyük organizasyonların başarısızlıkla sonuçlanmasından pek memnun olmadılar bir de dolar kırbacını daha doğrusu ekonomik kırbacı vuralım dediler
    Sorumu yine cevaplamamışsınız!!! Yeniden soruyorum: NE ZAMANDAN BERİ DOLAR ALMAK DIŞ GÜÇLERİN OYUNUNA GELMEKTİR?" Delikanlı gibi sadece soruyu cevaplayın lütfen.

4 ay önce Dolar almış veya tutmuş olan kişi sizce (sizin deyiminizle) "YANLIŞ" mı yapmıştır?

7.  Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku

israile one minute
    cemaate tokat
    maduro naptı acaba
    kesin abd emparyalizmine taş koymaya çalıştı

8. Faiz haram diye tl yerine dövizle altın almak en doğrusu, büyükler de öyle diyor

Sayfa 1/196 1231151101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •