Sayfa 4/16 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
Arama sonucu : 121 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Aliexpress ve benzeri alışveriş siteleri ile ilgili bilgi ve tecrübeler

aliexpress ten ilk alışverişimi 1 saat önce yaptım bakalım deneme amaçlı 3.84 dolara saat aldım internet bankacılığından baktım bekleyen provizyonlarda 15 tl kesilmiş bir yamuk yok yani elime ulaşana kadar ki süreci paylaşacağım !!

Bu yurtdışı alışverişinde aylık bir kota var mı mesela tek alışveriş için 30 doların üstünde sıkıntı oluyor peki mesela 1 ay içinde toplam 300 dolarlık ayrı günlerde her seferinde 30 doları aşmadan alışveriş yapılırsa bir problem oluyormu

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Bu yurtdışı alışverişinde aylık bir kota var mı mesela tek alışveriş için 30 doların üstünde sıkıntı oluyor peki mesela 1 ay içinde toplam 300 dolarlık ayrı günlerde her seferinde 30 doları aşmadan alışveriş yapılırsa bir problem oluyormu
    yok hayır tek seferlik alışverişler için geçerli o kota
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

sabah bir arkadaşa özelden yazmıştım
    burayada kopyalayım
    sistemi bilen firmalar sıkıntı çıkmasın diye ilginç işler yapıyorlar

arkadaş 3 tane telefon aldı. 3 ünde de kargonun üzerine farklı bir şey yazarak gönderdiler.
    yani 150 dolarlık bir telefon aldığuında birinde kapı kilidi 10 dolar yazmışlardı birinde telefon kılıfı yazmışlardı 7 doalr
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

sabah bir arkadaşa özelden yazmıştım
    burayada kopyalayım
    sistemi bilen firmalar sıkıntı çıkmasın diye ilginç işler yapıyorlar

arkadaş 3 tane telefon aldı. 3 ünde de kargonun üzerine farklı bir şey yazarak gönderdiler.
    yani 150 dolarlık bir telefon aldığuında birinde kapı kilidi 10 dolar yazmışlardı birinde telefon kılıfı yazmışlardı 7 doalr

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Yeri gelmişken , kaliteli ampul nereden alabilirim ?

Çin malları ucuz tamam ama , ampul değiştirmekten bıktım !
    Ampul ve armatür mutlaka alman olmalı ...

Katiyetle çin malı olmaz.

Siemens gibi...

7.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Ampul ve armatür mutlaka alman olmalı ...

Katiyetle çin malı olmaz.

Siemens gibi...
    Duracell ampuller gördüm.

Acaba nasıl ?

https://www.google.com.tr/search?q=d...w=1280&bih=675
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    I Love BİST Game
    Gönderi
    677
    Yaklaşık 2 yıl kadar önce B.......'dan powerbank almıştım ve 28-30 gün civarında tarafıma teslim edilmişti.
    Türkiye'deki satış fiyatı neredeyse 2 katı civarındaydı. Hiçbir sorun yaşamadım.

İşin ilginç tarafı ise powerbank'ın Avrupa'da gezmediği ülke kalmamıştı.
    (Kargo takip sistemiyle izlemiştim.)
    YASAL UYARI: Burada yazdığım bilgi, haber ve yorum TAVSİYE niteliğinde olmayıp, YATIRIM DANIŞMANLIĞI kapsamında DEĞİLDİR! Anlaştıkmı ?? Zaten borsadan hiç anlamıyorum zarar edebilirsiniz.

Sayfa 4/16 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •