Special Days Image
Sayfa 54/76 İlkİlk ... 444525354555664 ... SonSon
Arama sonucu : 607 madde; 425 - 432 arası.

Konu: EUHOL - Euro Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by ilkerss22 Yazıyı Oku
    peki şimdi ne olur gözüküyor. 67 desteği kırıp alt kanalamı döner , yoksa destekten güç alıp tekrar 77 yi zorlarmı.
    bir yerde okumuştum , karanlıkta 300 bin satışla kapamış.inşallah yarın 67 yi kırmaz.

Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında, EUHOL.E, IEYHO.E ve NIBAS.E payları 19/02/2019 tarihinden (seans başından) itibaren 05/03/2019 tarihine (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecektir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Saklama paylaşabilecek?

4. ya arkadaş...tam maliyetimize yaklaşıyoruz , zarar eriyor diyoruz...yine salmalar , hemde koşturmaca..ya stabil kal...stabil...ben bi sene daha beklerim..yeter ki stabil ol...tutun şuralarda..

5. senin ben kalıbına tükereyim spek..ulan bıcırık olmuş gt gibi tutamıyorsun kağıdı , saldıkça salıyorsun..
    ya gece gece uykumdan kaldırıp yazdırıyorsun ya..
    inşallah seninde uykuların bölünür , ne diyeyim...

6. Burada biraz mola verip Gübrefabrikalarında gelecek haberlere yatırım yapayım
    ytd

EUHOL Solo 2018/12 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 3509881

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 54/76 İlkİlk ... 444525354555664 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •