Special Days Image
Sayfa 75/76 İlkİlk ... 256573747576 SonSon
Arama sonucu : 607 madde; 593 - 600 arası.

Konu: EUHOL - Euro Yatırım Holding

1. Arkadaşlar elinde euhol hissesi olanlar spk'ya bedelli istyeğinin ret edilmesi yönünde istekte bulunsun...uyanıklar hisseyi manüplasyonla 4 üzerine çıkardılar sahiplik oranı %25 lere düşünce ,%400 bedelli başvurusu yaptılar,tabi bedavadan gelecek 180 milyon parayla sigorta şirketini faaliyete geçireceklerini açıkladılar..spk sigortya işini ret etti sanırım...yazın spk ya itiraz edin..bence dikkate alıyorlar.

2. Sigorta işi yattı sanırım.Şu kap a gönderilen bildirimleri yazan her kimse yeniden okula başlaması gerekiyor.Yazı yazmayı unutmuş.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. SPK soyguna "dur" dedi... yazdığımız şikayetlerin de etkili olduğunu düşünüyorum.

4. "Başvuru İçeriği: Bedelli sermaye artışları yatırımcıları soyma amaçlı kullanılıyor. EUHOL: % 400 bedelli için başvuru yaptı,ama önce elindeki hisseleri borsa spekülasyonu ile elinden çıkardı. MNDRS: 65 milyon hisseyi satış kararı aldı,muhtemelen o da hisseleri sattıktan sonra yüksek oranlı bedelli sermaye artışı yapacaktır. Keza İhlas grubu uzun süredir yüksek halka açıklık oranları sayesinde yüksek bedelli sermaye artışları yapıyor. Lütfen bu soygunlara izin vermeyin sayın SPK yetkilileri."
    Bu yazıyı göndermiştim spk'ya...

5. Hisse 2 liradayken topladılar şimdi iki katına çıkınca verebilmek için gruplarda pazarlama başlamış

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. 3.60 maliyetli hisselerimi 3.80-4.50 arası sattım,daha da bulaşmam...ama sanki uzaya gidecek gibi konuşuyor insanlar...

7. Tamam da 13 milyona yakın kar yazan , piyasa değeri 68 ml bile etmeyen
    ATLAS NE OLACAK

kimse yazmıyor uzun süreden beri.....bu ne nalet hisse....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Sayfa 75/76 İlkİlk ... 256573747576 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •