Sayfa 62/76 İlkİlk ... 1252606162636472 ... SonSon
Arama sonucu : 607 madde; 489 - 496 arası.

Konu: EUHOL - Euro Yatırım Holding

Durum nasıl düşüşemi geçti

Kap :

Pay Piyasası’nda payları işlem gören şirketlere ait A, B, C, D grubu değişiklikleri :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Alıp beklemeyi öğrenemedim

LLD-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Nereden nereye
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

4. Bir çok karlı şirketin , ederinin yarısı fiyattan işlem gördüğü bu günlerde, 0,86 TL. Defter değerinde olan hisseyi 2,27 TL. lere yükselttiler. Biz de keriziz ya , belki ,yükseliyor diye atlarız zannediyorlar. . Ama ,o günler geçti. Ky. da artık bunlara kanmıyor. Yükselttiği hisseleri kimse almayınca , 1 Kuruş kar edemeden zararına satmak zorunda kalacaklardır diye düşünüyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Bir çok karlı şirketin , ederinin yarısı fiyattan işlem gördüğü bu günlerde, 0,86 TL. Defter değerinde olan hisseyi 2,27 TL. lere yükselttiler. Biz de keriziz ya , belki ,yükseliyor diye atlarız zannediyorlar. . Ama ,o günler geçti. Ky. da artık bunlara kanmıyor. Yükselttiği hisseleri kimse almayınca , 1 Kuruş kar edemeden zararına satmak zorunda kalacaklardır diye düşünüyorum.
    büyük balık gelmiyor küçük balıkta 0.55 den gelen kagıda alma mantıgıyla bakmıyor...kendi kendilerine yukseltiyorlar ama aga takılan av yok 10 000 olursa şaşırmam aynı nibaşın 0.60 dan 10 tl ye geldigi gibi yürrrü kocum seni senden başkası almazda satmazda

Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Bir çok karlı şirketin , ederinin yarısı fiyattan işlem gördüğü bu günlerde, 0,86 TL. Defter değerinde olan hisseyi 2,27 TL. lere yükselttiler. Biz de keriziz ya , belki ,yükseliyor diye atlarız zannediyorlar. . Ama ,o günler geçti. Ky. da artık bunlara kanmıyor. Yükselttiği hisseleri kimse almayınca , 1 Kuruş kar edemeden zararına satmak zorunda kalacaklardır diye düşünüyorum.
     Alıntı Originally Posted by T a K a Yazıyı Oku
    büyük balık gelmiyor küçük balıkta 0.55 den gelen kagıda alma mantıgıyla bakmıyor...kendi kendilerine yukseltiyorlar ama aga takılan av yok 10 000 olursa şaşırmam aynı nibaşın 0.60 dan 10 tl ye geldigi gibi yürrrü kocum seni senden başkası almazda satmazda
    Öyle diyonuz ama kağıdın içi boş değil gelen habere bakın ,

**EUHOL*** EURO YATIRIM HOLDİNG A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )
    30.07.2019 - 18:20

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Evet (Yes)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    24.06.2019 - 02.07.2019
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

02.07.2019 tarihinde yapmış olduğumuz Özel Durum Açıklamamız ile Kırgızistan'da faaliyet gösteren E.E.M LLC firması ile gizlilik sözleşmesi imzalandığı duyurulmuştu.
    İmzalanan bu gizlilik sözleşmesi kapsamında firmaya ait Kırgızistan Kaşkasu bölgesinde bulunan kömür sahası ile ilgili olarak Maden Yüksek Mühendisi Ali SARAN tarafından yapılan inceleme ve denetim raporu sonucunda 300.000 ton yıllık üretim kapasitesi olduğu tespit edilmiştir.
    Raporun sonuç bölümü açıklamamız ekindedir.
    Görüşmeler devam etmekte olup, gelişmeler kamuoyu ile paylaşılmaya devam edilecektir.
    Saygılarımızla
    Euro Yatırım Holding A.Ş.

Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Öyle diyonuz ama kağıdın içi boş değil gelen habere bakın ,

**EUHOL*** EURO YATIRIM HOLDİNG A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )
    30.07.2019 - 18:20

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Evet (Yes)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    24.06.2019 - 02.07.2019
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

02.07.2019 tarihinde yapmış olduğumuz Özel Durum Açıklamamız ile Kırgızistan'da faaliyet gösteren E.E.M LLC firması ile gizlilik sözleşmesi imzalandığı duyurulmuştu.
    İmzalanan bu gizlilik sözleşmesi kapsamında firmaya ait Kırgızistan Kaşkasu bölgesinde bulunan kömür sahası ile ilgili olarak Maden Yüksek Mühendisi Ali SARAN tarafından yapılan inceleme ve denetim raporu sonucunda 300.000 ton yıllık üretim kapasitesi olduğu tespit edilmiştir.
    Raporun sonuç bölümü açıklamamız ekindedir.
    Görüşmeler devam etmekte olup, gelişmeler kamuoyu ile paylaşılmaya devam edilecektir.
    Saygılarımızla
    Euro Yatırım Holding A.Ş.
    Olur şey değil hergün düşüyor güya kömür madeni kağıtlara inanırlık kalmadı gene yanıldık yazık

Aldandikmi şimdi kandırdılar mi bizi

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 62/76 İlkİlk ... 1252606162636472 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •