Sayfa 101/170 İlkİlk ... 519199100101102103111151 ... SonSon
Arama sonucu : 1358 madde; 801 - 808 arası.

Konu: ANACM - Anadolu Cam Sanayii A.Ş.

1. Güzelim benim be ne güzelde gidiyor, yazanı çizeni de yok mis gibi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by fanhoydong Yazıyı Oku
    Güzelim benim be ne güzelde gidiyor, yazanı çizeni de yok mis gibi.

Ben de 3 gün önce az biraz alayım dedim. İyi ki almışım. Devamı gelir inşallah. Ama, neden kimse yazmıyor? Bilen ortakların yorumlarını görsek memnun olurum.

Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

teknik olarak önünde bir direnci kalmadı.

dört dörtlük.
    Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

5. evat,sayın hissenin yatırımcıları;nasıl hayatınızdan memnunmusunuz,bizler ky olarak trade yaparak,al-sat yaparak para kazanamayız,yapacagımız doğru şirket bulup ,doğru zaman alım yaparak değerlenmesini beklemek,bizler %80-90 temel ve teknik analiz yeterli bilmeyiz,kalın sağlıcakla...
    burada yazdıklarım kişisel düşüncemdir , bağlayıcılığı yoktur yönlendirme babında değildir...yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...

6.  Alıntı Originally Posted by mermers Yazıyı Oku
    Ben de 3 gün önce az biraz alayım dedim. İyi ki almışım. Devamı gelir inşallah. Ama, neden kimse yazmıyor? Bilen ortakların yorumlarını görsek memnun olurum.
    Ne yazalım hocam basit bir şirket ürün belli talep belli favök ortada daha ne olsun
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

7. Arkadaşlar biraz bilgi vereyim, anacm sürekli süreçlerini iyikeştirir. Teknolojiyi takip eder. Ton başına düşen enerji maliyetleri, işçilik maliyetleri bi kaç yıldır olumlu bir şekilde aşağı gider.
    Robotla yağlama olsun, fırın enerji maliyetleri, kompresör optimizasyonları olsun hep verimlilik kovalar. Bunu yapan gördüğüm en iyi firmalardan. Bu da karlılığa yansır doğal olarak.

Eskişehir fabrikası daha yeni sayılır ama şirketin gözbebeği konumunda. Daha 2-3 yıl önce 2 bacası vardı, şimdi 4. Yapılıyor. Bi kaç yıla 5. Yi de yapar.
    E sektör zaten sürekli gelişecek bi sektör. Cam her yerde. Sağlıktan gıdaya alkole kadar hep gündemde olacak konu.

Temettü var bedelsiz var. Kısaca tam yatırımlık şirket. Benim maliyetim 2 nin altında keyfim yerinde.

Son zamanlarda baya prim yaptı ama düşüş kovalayıp alım yapılabilir.

8. Bilgi veren ortaklarıma teşekkür ediyorum. İnşallah yatırımcısını mutlu eden bir hisse olarak devam eder.

Sayfa 101/170 İlkİlk ... 519199100101102103111151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •