Sayfa 120/170 İlkİlk ... 2070110118119120121122130 ... SonSon
Arama sonucu : 1358 madde; 953 - 960 arası.

Konu: ANACM - Anadolu Cam Sanayii A.Ş.

1. BÖYLE REZİL BİR ÜLKE DÜNYADA YOKTUR...
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

2.  Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Fiyat her tepe yaptığında aylık kapanışlarda RSI biraz daha aşağılarda oluyor.. Teknik olarak yeni uzun vade yatırımcıların uzak durması gereken Bi hisse..
    Uzun vadeli yatırım kağıdı, yatırımcı dostu hisse olması sebebiyle teknik takibimde olan şirket 7 Eylül 3,39 kapanışıyla kısa vade sat sinyalini ek olarak aylık kapanışlarda maalesef macd GÖSTERGESİ aşağı yönlü ciddi Bi golden cross gerçekleştirdi.. Yeni hedef fiyat bölgem 2,10-1,58 bölgesi..
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

3.  Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Uzun vadeli yatırım kağıdı, yatırımcı dostu hisse olması sebebiyle teknik takibimde olan şirket 7 Eylül 3,39 kapanışıyla kısa vade sat sinyalini ek olarak aylık kapanışlarda maalesef macd GÖSTERGESİ aşağı yönlü ciddi Bi golden cross gerçekleştirdi.. Yeni hedef fiyat bölgem 2,10-1,58 bölgesi..
    Bedelsiz sermaye artışı yapmaksızın mı bahsi geçen fiyatları bekliyorsunuz?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

4.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Bedelsiz sermaye artışı yapmaksızın mı bahsi geçen fiyatları bekliyorsunuz?
    Maalesef bölünmesiz.benim göstergelerim düşüşün derinleşecek devam edeceğini gösteriyor.. 2,63 2,10 1,58 üç tane sağlam aylık fibo destekleri..
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

5.  Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Maalesef bölünmesiz.benim göstergelerim düşüşün derinleşecek devam edeceğini gösteriyor.. 2,63 2,10 1,58 üç tane sağlam aylık fibo destekleri..
    Teknik kısmı bilmiyorum ama sizin düşüncenize göre 3. çeyrek bilançonun da beklenenden zayıf gelmesi gerekiyor. Umarım karlılık ve diğer temel göstergelerde bir bozulma çıkmaz. Düşüncenizi destekleyecek diğer br argüman ise sahiplik yapısındaki belirsiz olacaktır. Belki oradaki süreç nedeniyle bahsettiğiniz fiyatlara inecek...

6.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Teknik kısmı bilmiyorum ama sizin düşüncenize göre 3. çeyrek bilançonun da beklenenden zayıf gelmesi gerekiyor. Umarım karlılık ve diğer temel göstergelerde bir bozulma çıkmaz. Düşüncenizi destekleyecek diğer br argüman ise sahiplik yapısındaki belirsiz olacaktır. Belki oradaki süreç nedeniyle bahsettiğiniz fiyatlara inecek...
    İş bankası grubunda kelek olmaz.. O yüzden temel kısmına pek bakmam.. Bilirim ki mayıs ayı geldimi ya bedelsiz ya temettü ceptedir... Borsada fiyatlama biraz daha ileri düzeyli çeyreksel bazlı bakılmamalı..teknik analiz bir nevi meteoroloji gibi bakılmalı.. Kısa orta vade şaşma göstergesede aylık göstergelerin uzun vadede pek şaştığını görmedim.. Portföyümde olmasada takip listemde olan teknik olarak uygun bulamadığım Çelebi doco Anadolu camda bekle stratejime devam ediyorum..

7.  Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    İş bankası grubunda kelek olmaz.. O yüzden temel kısmına pek bakmam.. Bilirim ki mayıs ayı geldimi ya bedelsiz ya temettü ceptedir... Borsada fiyatlama biraz daha ileri düzeyli çeyreksel bazlı bakılmamalı..teknik analiz bir nevi meteoroloji gibi bakılmalı.. Kısa orta vade şaşma göstergesede aylık göstergelerin uzun vadede pek şaştığını görmedim.. Portföyümde olmasada takip listemde olan teknik olarak uygun bulamadığım Çelebi doco Anadolu camda bekle stratejime devam ediyorum..
    Grupta kelek olmaz ama... şirketin ortaklık yapısı ile ilgili bir sıkıntı olursa ne olur?

8.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Grupta kelek olmaz ama... şirketin ortaklık yapısı ile ilgili bir sıkıntı olursa ne olur?
    Nafiz zorlu gibi Bi ortaksa kötü, oyak gibi ise iyi olur.. Sadece temettü politikasının devamı açısından tabii.. Dürüst yönetim sadece bunu belirleyebilir.. Fiyatı konjektör, konjektörü kitlesel eğilim belirler...

Sayfa 120/170 İlkİlk ... 2070110118119120121122130 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •