Sayfa 43/170 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon
Arama sonucu : 1358 madde; 337 - 344 arası.

Konu: ANACM - Anadolu Cam Sanayii A.Ş.

Alıntı Originally Posted by mms Yazıyı Oku
    Bu arada trkcm da bedelsz verıyor oranı dusuk bundan .
    benim TRKCM maliyeti 2,25 SODA 1,70

2. Tmm hacı aferım sana. Pekiyi.

3. Yıllık %300-400 üzeri prim yapan hisseler var, sen anadolu camdan önce onları uyar, daha büyük sevaba girersin şu mübarek günde.
    Kriz dönemine göre prim yapmayan hissemi var, alan aldı almayan likittemi kalsın bu saatten sonra?

Tmm hacı aferım sana. Pekiyi.
    ayrıca Rusya Ukrayna krizi 2014 martta oldu ben akıldan yazarım direk şimdi netten baktım o zaman 1,60 olması lazım son kez temettü vermişti 2014 yılında.

Herkesin kendı görüşü , acıkcası topıgın halıde hısse hakkında fikir veriyor bu hıssede ayda bir ıkı yorum olurdu diğer topıklerde uc ayda bir yorum olurdu bakıyorum son 20 gündür heryerde bu hısse yazılıyor alanlar nıye aldıgını bılmeyenler bedelsız duyup gelenler vs , bence bir zaman sonra su konusulacak ya bu tahta yapıcının malıyetı nekı buralardanda satıyor vs denecek , 2016 temmuz ayında hısse 1.77 idi . Rusya krızı 2015 yılında oldu . Dedm ya herkes bıldıgını yapsın. Ben kımseye satın demıyorum sız satsanz ne olur en buyugunuzun elınde 100 bın lot vardr yoktur . Oda yokturda işte sızden bıse olmaz ne yapacanzda onemlı degl , endeks 100 bın hısse 1.77 den 3.88 e gelmıs , trkcm ile bu neden ayrısıyor bırde ona bakın . Cunku sazanlar bedelsıze buraya kosacaktı bence böyle . Kımın ne yapacagı benı ılgılendırmez , yazdıklarımda yatırım tavsıyesı degl zaten tavsıye vermıyoruz yorum fıkır üretiyoruz yarın cıkar belkı belkıde duser kımse bılemez
    Rusya Ukrayna krizi farklı bu kriz farkli 2015 Kasım'da yaşanan bizim ülkenin krizi o dönemde TRKCM olumsuz etkilenmişti.

Alıntı Originally Posted by esiyok Yazıyı Oku
    Yıllık %300-400 üzeri prim yapan hisseler var, sen anadolu camdan önce onları uyar, daha büyük sevaba girersin şu mübarek günde.
    Kriz dönemine göre prim yapmayan hissemi var, alan aldı almayan likittemi kalsın bu saatten sonra?
    sasa hissesi var aselsan hissesi var

7.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Rusya Ukrayna krizi farklı bu kriz farkli 2015 Kasım'da yaşanan bizim ülkenin krizi o dönemde TRKCM olumsuz etkilenmişti.
    Arkadaşlar kimin niyetinin ne olduğunu kimse bilemez herkes bizim gibi açıkça niyetini ifade etmiyor maalesef bu kadar cümlenin altında bakalım ne amaç yatıyor milletin suyunu bulandırıp sattırmak mı istiyorlar yoksa gerçekten bizim gibi (cahilleri) koruyup kollamak mı istiyorlar bu beyefendinin niyetini zamanla göreceğiz hem de yakın zamanda gibime geliyor saygılar..

Alıntı Originally Posted by Tipi/38 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar kimin niyetinin ne olduğunu kimse bilemez herkes bizim gibi açıkça niyetini ifade etmiyor maalesef bu kadar cümlenin altında bakalım ne amaç yatıyor milletin suyunu bulandırıp sattırmak mı istiyorlar yoksa gerçekten bizim gibi (cahilleri) koruyup kollamak mı istiyorlar bu beyefendinin niyetini zamanla göreceğiz hem de yakın zamanda gibime geliyor saygılar..
    Bana cahil diyemez ben ona akıldan yazarım ülke krizlerini o yüzden maliyet farki var hah

Sayfa 43/170 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •