Sayfa 44/170 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon
Arama sonucu : 1358 madde; 345 - 352 arası.

Konu: ANACM - Anadolu Cam Sanayii A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by mms Yazıyı Oku
    Arkadaslar kımın ne yaptıgı benı ılgılendırmez , hısse 1.77 den 3.88 e geldi ne vr neyok beklentı satın alınmıs olmalı , yaklasınca bazı şeyler acemıler bilmeyenler atlar aaa ne güzel bedava hısse verıyor dıye , halbukı atı alan üsküdarı geçmiştir . Zirvede acemıler alır hısseyı . Endeks yukarı döndü bu hısse hala gözü aşağıda gibi negatif uyumsuzlk zaten bariz belli , kım ne yapıyorsa yapsın. Benı ılgılendırmez
    Madem sizi ilgilendirmiyor kimin ne yaptığı, bu anlamsız üslubunuz nedir? "İpini koparan gelmiş - garipsiniz - acemiler" şeklindeki yakıştırmalarınız sizin ne tür bir insan olduğunuzu gösteriyor zaten. Yorum yapacaksanız kırmadan, üzmeden, tarafsızca yapın okuyalım.

sonrada maliyet yazınca sasiriyorlar.

3. Anacam sevdigim bir hissedir ha ben full aselciyim orasi ayri yalniz yilbasindan beri ederi olan saglam kagitlardan hangisi gitmedi hepsi primlendi hatta anacam az bile prim yapti bana gore yilbasindan beri.bakin ederi olan sirketler. Dusuyuor tekrar cikiyor bakin aksa cemtas petkim surekli cikan hangi kagit var gunluk kumarciysaniz bu kagit oldugu gibi her kagit uzer. Yav cok degil 1 ay beklesen bile zarar etmesin endeks gocmedigi surece anacam bu ya oyle 2 kasa 1 masa sirket mi

4.  Alıntı Originally Posted by bekirbilge Yazıyı Oku
    Madem sizi ilgilendirmiyor kimin ne yaptığı, bu anlamsız üslubunuz nedir? "İpini koparan gelmiş - garipsiniz - acemiler" şeklindeki yakıştırmalarınız sizin ne tür bir insan olduğunuzu gösteriyor zaten. Yorum yapacaksanız kırmadan, üzmeden, tarafsızca yapın okuyalım.
    Sagolsun bizim gibi kucuk yatirimciyi dusunuyor para kaybetmemizi istemiyor galiba bu devirde boyle iyi insanlarin olmasi cok guzel uslubu biraz sert ama olsun

Alıntı Originally Posted by emre1985 Yazıyı Oku
    Anacam sevdigim bir hissedir ha ben full aselciyim orasi ayri yalniz yilbasindan beri ederi olan saglam kagitlardan hangisi gitmedi hepsi primlendi hatta anacam az bile prim yapti bana gore yilbasindan beri.bakin ederi olan sirketler. Dusuyuor tekrar cikiyor bakin aksa cemtas petkim surekli cikan hangi kagit var gunluk kumarciysaniz bu kagit oldugu gibi her kagit uzer. Yav cok degil 1 ay beklesen bile zarar etmesin endeks gocmedigi surece anacam bu ya oyle 2 kasa 1 masa sirket mi
    ben aselsan almam o tren gitti.

fakat en çok izlenen hisseler aselsan ve sasa belkide küçük yatırımcı tarafından alınan ben almam.

7. Ne oldu bu topik birden hararetli oldu ytd

SM-E700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    ben aselsan almam o tren gitti.
    Benimde asels maliyetim guzel iyi kazandirdi sagolsun vazgecemiyorum ama ese dosta da anacm aldiriyorum

Sayfa 44/170 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •