Sayfa 47/170 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon
Arama sonucu : 1358 madde; 369 - 376 arası.

Konu: ANACM - Anadolu Cam Sanayii A.Ş.

1. herhalde bizim bedelsizde haftaya onaylanir diyorum...YTD

2.  Alıntı Originally Posted by sandokan Yazıyı Oku
    herhalde bizim bedelsizde haftaya onaylanir diyorum...YTD
    İnşallah dört gözle bekliyoruz. bedelsizinin hisseyi hareketlendireceğine inanıyorum. Yoksa bu hisseden bir cacık olmaz diye düşünüyorum. bilmem yanılıyormuyum..

Alıntı Originally Posted by Tipi/38 Yazıyı Oku
    İnşallah dört gözle bekliyoruz. bedelsizinin hisseyi hareketlendireceğine inanıyorum. Yoksa bu hisseden bir cacık olmaz diye düşünüyorum. bilmem yanılıyormuyum..
    uzun vade yarar var bende ilk rusya krizinde 1,60 gördüğünde cacık olmaz demiştim şuan 3,56 %68 bedelsiz iyi bence.

4. Bedelsizin çok bi etki yapacağını düşünmüyorum. Zaten fiyatlandı bence .bu geri çekiliş nere kadar devam edecek onu iyi kestirmek lazım. Hiç bir kötü haber akışı yokken bu geri çekilme neden anlayamıyorum. Ya bedelsizden önce milletin elinden almaya çalışıyorlar yada bilmediğimiz bi haber var . Karın beklentinin altında olması gibi .

Alıntı Originally Posted by burdur15 Yazıyı Oku
    Bedelsizin çok bi etki yapacağını düşünmüyorum. Zaten fiyatlandı bence .bu geri çekiliş nere kadar devam edecek onu iyi kestirmek lazım. Hiç bir kötü haber akışı yokken bu geri çekilme neden anlayamıyorum. Ya bedelsizden önce milletin elinden almaya çalışıyorlar yada bilmediğimiz bi haber var . Karın beklentinin altında olması gibi .
    aynen tuhaflık var kısa vade için.

6.  Alıntı Originally Posted by mhtakif Yazıyı Oku
    #ANACM
    GENELDE 6 AYLIK BİLANÇOLARI İYİ GELMİŞ HİSSELER
    https://pbs.twimg.com/media/DDEk5PzXsAA19lB.jpg

Bu grafikleri nerden alıyorsunuz . Bizde faydalansak arada.

bu hafta tepki gelmesi lazım eğer düşüş devam ederse ciddi sıkıntısı var diye düşünürüm ilk başta kar satışları geldi sözü yanlış saptama olmuş olur diye düşünüyorum.

Sayfa 47/170 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •