Sayfa 54/170 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon
Arama sonucu : 1358 madde; 425 - 432 arası.

Konu: ANACM - Anadolu Cam Sanayii A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    var ama fakat ben aralık ayından beri hissedeyim bedelsiz dolayı tavan yaşamadım.
    Şirket bedelsiz verecegi tarihi açıklayıp kap bildirimi yaptıgı gün mutlaka bir hareket gelecektir,tavan olurmu bilmem ama mutlaka bir hareket gelecek,şirket spk onayını aldıgını pazartesi kap a bildirmişti,bugün yarın da bedelsizlerin verilecegi tarih açıklanır diye düşünüyorum,%67 kötü bir rakam değil,mutlaka bir hareket gelecektir

Alıntı Originally Posted by Aldkmn Yazıyı Oku
    Şirket bedelsiz verecegi tarihi açıklayıp kap bildirimi yaptıgı gün mutlaka bir hareket gelecektir,tavan olurmu bilmem ama mutlaka bir hareket gelecek,şirket spk onayını aldıgını pazartesi kap a bildirmişti,bugün yarın da bedelsizlerin verilecegi tarih açıklanır diye düşünüyorum,%67 kötü bir rakam değil,mutlaka bir hareket gelecektir
    bence hareket gelmez bedelsizden dolayı ilk açıkladığı zamanda olsa olurdu tavan fakat olmadı bu kadar basit.

Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    hisse kimsenin beklemediği anda %150 bedelsiz vereceğini açıklar hisse tavana gider borsada örnek hisseler var hemde büyük hisseler zaten o hisseler yıllarca bedelsiz vermemiş hisseler ANACM genelde bedelsiz veriyor zaten.
    yazacağım hisseleri bilenler biliyor zaten.

soda forumunda sizin gibi çok arkadaş var onlarda 7 temmuzda bedelsiz verecek diye yazmışlardı hala vermedi benim bildiğim istediği zaman sermaye arttırımı yapar diye biliyorum fakat onlar hala gün hesabı yapıyorlar evlere şenlik.

bekliyoruz bedelsiz kaçmazsın umarım forumdan ben burdayım yazını yapıştırırım ona göre.

6. Temettü verecek mi arkadaş lar bu yıl bilen varmi

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Temettü verdi bu yıl. Artık seneye nasip.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    bekliyoruz bedelsiz kaçmazsın umarım forumdan ben burdayım yazını yapıştırırım ona göre.
    Hayırdır arkadasım,50 tane mesaj atmışşsın,ne diyosun anlamadım ki,neden kaçayım kimden kaçayım,kimsin sen

Sayfa 54/170 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •