Sayfa 61/170 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon
Arama sonucu : 1358 madde; 481 - 488 arası.

Konu: ANACM - Anadolu Cam Sanayii A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by rozer33 Yazıyı Oku
    peki ne düşünüyorsunuz haftaya nasıl bir seyir izler?

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    pazartesi hep beraber görecegiz hayirlisiyla...YTD

2.  Alıntı Originally Posted by rozer33 Yazıyı Oku
    peki ne düşünüyorsunuz haftaya nasıl bir seyir izler?

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by okyanus_ocean Yazıyı Oku
    Genelde bedelsizden sonra ufak bir düşüş olur. Ama zamanla toplar. Uzun vadeciler icin sorun olmaz
    Konsolide bilançolar için son tarih 21.08.2017.. O tarihe kadar güzel bir bilanço açıklarsa bedelsizler de kara geçer..
    Kur farkından az da olsa kardan zarar yazma durumu olabilirmiş (Gedik yatırımın tahiminine göre)

Sayın okyanus_ocean'ın yorumuna katılıyorum. Uzuncular için hiç sorun yok bence. YTD

Sayın anadolulu alp ile aşık atamazsınız, temettü-bedelsiz konusunda tecrübelidir

Saygılar,

3. Bedelsizler de tamam.

4.  Alıntı Originally Posted by Tunai Yazıyı Oku
    Bedelsizler de tamam.
    bedelsizler tamam da peki bedelsizlerden sonra ne olacak bu kağıt 3 lere nasıl gelecek çok merak ediyorum. en güzeli biran evvel satıp bu kağıttan kurtulmak yoksa iflahımızı kesecekler bıktım usandım valla ya bu kağıttan başka ne alsam şimdiye en az bilmem kaç lira kar yazardı şimdi durum ne sıfır elde var sıfır bedelsiz medelsiz hikaye arkadaşlar ben satıyorum inşallah kurtuluyorum. kalanlara selam olsun. vesselam..

5. Hayırlı olsun bedelsizler. Uzuncu arkadaşlar minik yavruları sürüye ekledi. Allah bereket versin.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

6. 2 ci ceyrek bilancosu iyi gelirse yön belli olur..YTD

7.  Alıntı Originally Posted by Tipi/38 Yazıyı Oku
    bedelsizler tamam da peki bedelsizlerden sonra ne olacak bu kağıt 3 lere nasıl gelecek çok merak ediyorum. en güzeli biran evvel satıp bu kağıttan kurtulmak yoksa iflahımızı kesecekler bıktım usandım valla ya bu kağıttan başka ne alsam şimdiye en az bilmem kaç lira kar yazardı şimdi durum ne sıfır elde var sıfır bedelsiz medelsiz hikaye arkadaşlar ben satıyorum inşallah kurtuluyorum. kalanlara selam olsun. vesselam..
    Sanıyorum çok yukardan aldınız, temmetü vermesine yakınken. Bunlar çok hatalı hareketler kusura bakmayın, böyle risk alınmaz. Satın ya da bekleyin demiyorum sizin bileceğiniz iş. Kağıt normal seyrinde gidiyor iflah kesmek gibi bi niyeti de yok.

8. Borsa da Temel Sabırdır ,eğer sabır gösteremiyorsan hem sıhhatını hemde paranı kaybedersin,Ana hisseler her istediğin zaman satabilirsiniz.Ancak Bedelsiz olarak aldığın hisseler ( Yumurta diyelim) iki iş günü sonrasında hesabınıza geçecek .Ana hisseler bekletir diğerlerini satarsan elinize iş görecek kadar bir miktar para almış olursunuz.

Sayfa 61/170 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •