Sayfa 64/170 İlkİlk ... 1454626364656674114164 ... SonSon
Arama sonucu : 1358 madde; 505 - 512 arası.

Konu: ANACM - Anadolu Cam Sanayii A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Tipi/38 Yazıyı Oku
    bilonçonun açıklanma tarihi ne zamanlarda oluyor acaba geçen sene mesala ne zaman açıklamışlar belli bir tarih var mı bilanço beklentisi ile çıkan fiyatlar bilanço açıklandıktan sonra genellikle bir iki gün artıyor ondan sonra düşüşe geçiyor sanırım. ytd..
    konsolide bilanco aciklama tarhihi 21.8.2017

2. Arkadaşlar bedelsizden sonra maliyet hesaplamasını ziraat yatırım yanlış yapmış gibi geliyor bana! Sizde de böyle bir durum var mı? Benim maliyet 2.13 olması gerekirken 2.53 gözüküyor!

3.  Alıntı Originally Posted by notamah Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bedelsizden sonra maliyet hesaplamasını ziraat yatırım yanlış yapmış gibi geliyor bana! Sizde de böyle bir durum var mı? Benim maliyet 2.13 olması gerekirken 2.53 gözüküyor!
    Hesabını yapmadım ama sonuçta eldeki hisse ve fiyatla çarpınca olması gereken değeri vermiyor mu? O hesaplama yanlış olsa dahi önemli olan bu.

4.  Alıntı Originally Posted by Tunai Yazıyı Oku
    Hesabını yapmadım ama sonuçta eldeki hisse ve fiyatla çarpınca olması gereken değeri vermiyor mu? O hesaplama yanlış olsa dahi önemli olan bu.
    olması gereken değeri vermiyor maalesef. Bence biz bu durumu bir kenara not edip ona göre aklımızda tutmamız lazım.

5.  Alıntı Originally Posted by notamah Yazıyı Oku
    olması gereken değeri vermiyor maalesef. Bence biz bu durumu bir kenara not edip ona göre aklımızda tutmamız lazım.
    Emin misiniz?

Kabaca hesaplıyorum:

Bedelsizden önce 100 hisseniz var ise sonrasında 168 hisseniz olacak ve bugünkü fiyat ile çarptığınızda daha önceki tutardan fazla olması lazım elinizde (bedelsizden sonraki fiyat 2.26 bugün 2.37 gördük o sebeple).

100 x 3.8 = 380

168 x 2.26 = 380

gibi

6.  Alıntı Originally Posted by notamah Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bedelsizden sonra maliyet hesaplamasını ziraat yatırım yanlış yapmış gibi geliyor bana! Sizde de böyle bir durum var mı? Benim maliyet 2.13 olması gerekirken 2.53 gözüküyor!
    Bende de hatalı.. bölünmeden önce kardayken bölünmeden sonra zararda gösteriyor kaldı ki 2.26 lardan bile ekledim...

7.  Alıntı Originally Posted by esiyok Yazıyı Oku
    Bende de hatalı.. bölünmeden önce kardayken bölünmeden sonra zararda gösteriyor kaldı ki 2.26 lardan bile ekledim...
    Aynı şekilde benimde gözüme çarptı, karlılıgım yaklaşık 4/3 oranında azalmış gözüküyor.

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Tunai Yazıyı Oku
    Emin misiniz?

Kabaca hesaplıyorum:

Bedelsizden önce 100 hisseniz var ise sonrasında 168 hisseniz olacak ve bugünkü fiyat ile çarptığınızda daha önceki tutardan fazla olması lazım elinizde (bedelsizden sonraki fiyat 2.26 bugün 2.37 gördük o sebeple).

100 x 3.8 = 380

168 x 2.26 = 380

gibi
    Evet ayni hesaplamayi yaptim bende. Karda olmama ragmen zarar gosteriyor! Bankanin hesaplamayi dikkate almiyorum artik. Keza soda nin bedelsizdede ayni hatayi gosteriyor. Bence bankalarin hesaplama formulu farkli.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 64/170 İlkİlk ... 1454626364656674114164 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •