Sayfa 69/170 İlkİlk ... 1959676869707179119169 ... SonSon
Arama sonucu : 1358 madde; 545 - 552 arası.

Konu: ANACM - Anadolu Cam Sanayii A.Ş.

Alıntı Originally Posted by mustafakusca Yazıyı Oku
    yabancı alış satışı ile ilgili olarak yanıtlamadım.açıklamak istediğim konu teknik seviyelere dikkat çekmekti.2 gündür 2,42 seviyesi sağlam duruyor ve teyit edilmiş duruyor.rsi yi soğutarak hareket ediyor.2,50 ve üzeri test etmemesi için şu an bir engel görünmüyor.yeni bir sinyal için fazla bekletmez.
    bedelsiz den sonra yukarı yapması olumlu temmuz ayı biraz daha olumlu yönde hareket yapması iyi umarım bu hafta 2,50 üzerine sağlam yerleşir ytd.

ben aslında trkcm ekleme yapardım fakat maliyetim 1,76 iyi olduğunu düşündüğüm için beklemek daha mantıklı ayrıca trend var anacm diye düşünüyorum ytd.

3. 2,40 üzerinde kalamadı.

4.  Alıntı Originally Posted by bekirbilge Yazıyı Oku
    2,40 üzerinde kalamadı.
    Bugün tüm camlar kötü gibi...

5.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Bugün tüm camlar kötü gibi...
    yeni bir yatırım kararı mı almış öyle bir duyum geldi teferruatı bilen var mı düşüşe bunun etkisi olur mu...

6.  Alıntı Originally Posted by Tipi/38 Yazıyı Oku
    yeni bir yatırım kararı mı almış öyle bir duyum geldi teferruatı bilen var mı düşüşe bunun etkisi olur mu...
    şirket bilgi formunda CHP hisseleri %14 imiş bunun etkisi ile düşmüş olabilir mi acaba Atatürk'ün hisseleri CHP ye yarıyor nerden nereye

7. Bugünkü bildirimlerle alakası olduğunu düşünmüyorum. Sert yükselişlerden sonra olur böyle arada.

8.  Alıntı Originally Posted by Tunai Yazıyı Oku
    Bugünkü bildirimlerle alakası olduğunu düşünmüyorum. Sert yükselişlerden sonra olur böyle arada.
    teşekkürler tunai inşallah beklediğimize değecek alacak başka kağıt bulamadığımdan mı yoksa köreldim mi ne yaklaşık iki aydır Anadolu cam dayım alıştım satmak da içimden gelmiyor satarsam pişman olurmuyum diye düşünüp bekliyorum bakalım belki 2,50 den sonra durum ne getirir onu da bilmiyorum ama hızlı bir çıkış olursa satıp önüme bakarım diye düşünüyorum. ytd..

Sayfa 69/170 İlkİlk ... 1959676869707179119169 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •