Sayfa 70/170 İlkİlk ... 2060686970717280120 ... SonSon
Arama sonucu : 1358 madde; 553 - 560 arası.

Konu: ANACM - Anadolu Cam Sanayii A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    ben aslında trkcm ekleme yapardım fakat maliyetim 1,76 iyi olduğunu düşündüğüm için beklemek daha mantıklı ayrıca trend var anacm diye düşünüyorum ytd.
    bugün 3.70 olan trakya cam yarın 4 olacaksa bunun şuanki maliyetinle bir alakası olmaması lazım bence? maliyetin yükselecek diye mal almamanın sebebi sadece psikolojik gibi?

Alıntı Originally Posted by esiyok Yazıyı Oku
    bugün 3.70 olan trakya cam yarın 4 olacaksa bunun şuanki maliyetinle bir alakası olmaması lazım bence? maliyetin yükselecek diye mal almamanın sebebi sadece psikolojik gibi?
    alakası yok maliyet 1,76 o yüzden pozisyondayim bide trkcm maliyet artmasını istemiyorum ayrıca ben uzun süre zararda hissede beklemem zararına satar çıkar bir daha o hisseyi almam başka hisse alırım benim düşünce yapım farklidir sizle anlasmayiz açık olmuştur umarım.

ayrıca trkcm iyi olacak yazıyorum belki daha kuvvetli çeyrek aciklar anacm trkcm dan daha iyi performans gösterebilir belki anacm hissemi arttırım her şey olabilir borsadayiz soda farklı olumlu yada olumsuz gelişme olur uzar. gider stratejiler hemde çok uzar adı üstünde uzun vade ytd.

ben senden daha güçlüyüm 2 hissede maliyetlerim düşük diğer hissede lotlarin hepsi kar ayrıca borsa 95 düşse sen dayanazmizsin bence ben dayanirim asıl senin zararda psikolojini zorlanır.

ayrıca soda forumunda çok üye var sizin gibi destek nerede direnç nerede nereden döner

6.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    ben senden daha güçlüyüm 2 hissede maliyetlerim düşük diğer hissede lotlarin hepsi kar ayrıca borsa 95 düşse sen dayanazmizsin bence ben dayanirim asıl senin zararda psikolojini zorlanır.
    Onu bilebilmen mümkün değil, elinde bunu söyleyebileceğin bir veri yok benim hakkımda ;)
    95 binlere düşmesini boşver, kendi adıma 95 senesinden beri ne düşüşler gördüm hala dayanıyorum bir şekilde diyeyim

Onu bilebilmen mümkün değil, elinde bunu söyleyebileceğin bir veri yok benim hakkımda ;)
    95 binlere düşmesini boşver, kendi adıma 95 senesinden beri ne düşüşler gördüm hala dayanıyorum bir şekilde diyeyim
    ben kendi bildigimi uygularim 3,5 yıldan beri portfoyum iyi durumda siz yada kendisini üstad zannedenlerin forumlara ne yazdığı çokta önemli değil benim için.

ayrıca anacm maliyet sizin yeni foruma yeni yazmaya başladınız.

Sayfa 70/170 İlkİlk ... 2060686970717280120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •