Sayfa 49/170 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon
Arama sonucu : 1358 madde; 385 - 392 arası.

Konu: ANACM - Anadolu Cam Sanayii A.Ş.

Alıntı Originally Posted by albayrak5561 Yazıyı Oku
    Açıkçası suan hisse 3.55 sizin maliyet 2.89 çok birsey değil ki yarı yarıya bile değil. Ne kadar süredir bu hisse var sizde . Ytd

SM-E700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    trkcm 2,25 soda 1,70 siz forumda yazılanları okuyun fakat sizin kararınızı etkilemesin bu yüzden forumlarda çok ceza almışımdır belkide bu yüzden maliyetlerim düşük.

2.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    trkcm 2,25 soda 1,70 siz forumda yazılanları okuyun fakat sizin kararınızı etkilemesin bu yüzden forumlarda çok ceza almışımdır belkide bu yüzden maliyetlerim düşük.
    Anadolu cam i uzun vade düşünüyorum 10 sene. Yüzde 68 bedelsiz bana cazip geldi.bilmiyorum ne kadar doğru olur göreceğiz.

Alıntı Originally Posted by albayrak5561 Yazıyı Oku
    Anadolu cam i uzun vade düşünüyorum 10 sene. Yüzde 68 bedelsiz bana cazip geldi.bilmiyorum ne kadar doğru olur göreceğiz.

sizin için hayırlısı olsun.

bugün diğer günlere göre daha iyi diye düşünüyorum anadolu cam bakalım seansı nasıl kapatacak?

5.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    bugün diğer günlere göre daha iyi diye düşünüyorum anadolu cam bakalım seansı nasıl kapatacak?
    Allah şükür kafasını biraz kaldırdı. Bu düşüşler bitmeyecek diye düşündüm ama beni şaşırttı bugün anacm, Artık günlük takibi de bıraktım beni borsadan uzaklaştırdı. Bu kağıdın yerine ne alsam şimdiye en az yüzde 10 kazanmıştım diyeceğim ama Gidenin arkasından ağlanmaz, yaptıklarımdan hiç pişman olmadım. Veren de Allah alan da düşüncesiyle hareket ettim hep, O yüzden Hakkımızda hayırlısı ne ise onu mevlam nasip etsin diyorum başka bir şey demiyorum. En azından Temmuzun sonuna kadar bekleyeceğim. belki bedelsizden sonra yukarıdaki arkadaşın dediği gibi 10 sene zor da bir sene bekleyip iyi bir pozisyonda satabilirim. yani açıktan mal almış değiliz o yüzden sıkıntı yok. Herkese bol kazançlar...

Alıntı Originally Posted by Tipi/38 Yazıyı Oku
    Allah şükür kafasını biraz kaldırdı. Bu düşüşler bitmeyecek diye düşündüm ama beni şaşırttı bugün anacm, Artık günlük takibi de bıraktım beni borsadan uzaklaştırdı. Bu kağıdın yerine ne alsam şimdiye en az yüzde 10 kazanmıştım diyeceğim ama Gidenin arkasından ağlanmaz, yaptıklarımdan hiç pişman olmadım. Veren de Allah alan da düşüncesiyle hareket ettim hep, O yüzden Hakkımızda hayırlısı ne ise onu mevlam nasip etsin diyorum başka bir şey demiyorum. En azından Temmuzun sonuna kadar bekleyeceğim. belki bedelsizden sonra yukarıdaki arkadaşın dediği gibi 10 sene zor da bir sene bekleyip iyi bir pozisyonda satabilirim. yani açıktan mal almış değiliz o yüzden sıkıntı yok. Herkese bol kazançlar...
    biraz kafasını kaldırdı olumlu umarım devam eder aynen nasipte varsa olur sonuçta borsadayız.

Alıntı Originally Posted by Tipi/38 Yazıyı Oku
    10 sene beklemek için hissenin iyi prim yapması ve hissede ralli yaşamak lazım uzun süre 10 sene anca o şekilde olur diye düşünüyorum ilk giriş çok önemli ayrıca hisseye birazda şans olacak.

8. siyasi ortam gergin, günlerden cuma, 100.000 üzeri zorlanıyor endeks.. bugün kafayı dik tutabilirse ne ala..

Sayfa 49/170 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •