Special Days Image
Sayfa 154/170 İlkİlk ... 54104144152153154155156164 ... SonSon
Arama sonucu : 1358 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: ANACM - Anadolu Cam Sanayii A.Ş.

haftalık takas

3. bir haftadır inceliyordum birleşmede en avantajlı hangisi diye...son meclisten geçen kanun ''adil fiyat '' getiridi...artık en önemli kriter spk için...defter değeri...bu durumda sişe cam hem defter değeri hem diğer kriterlerle en uygunu...piyasada dolaşan ayrılma hakkı fiyatları artık geçersiz...spk yeni değerlemede şiseyi basa koyacaktır...

4.  Alıntı Originally Posted by iberata Yazıyı Oku
    bir haftadır inceliyordum birleşmede en avantajlı hangisi diye...son meclisten geçen kanun ''adil fiyat '' getiridi...artık en önemli kriter spk için...defter değeri...bu durumda sişe cam hem defter değeri hem diğer kriterlerle en uygunu...piyasada dolaşan ayrılma hakkı fiyatları artık geçersiz...spk yeni değerlemede şiseyi basa koyacaktır...
    Yani Anadolu camı olan için iyi mi kötümü

5. İber Erol
    Batak cimentolara verilen ayrilma fiyatiyla mesela 2 milyar yillik kari olan sisenin ayrilma fiyati eger adil fiyat uygulanacaksa herhalde coook farkli olmalidir....kendisini 6 yilda amorti eden bir sirkete ortaksam bana ayrilma fiyati olarak 15 yilda amorti fiyati vermeli...sise 2 milyar kara gore 15 yil amorti suresi olan bugunku fiyati 5 iken 12.5 fiyat verirse dusunurum degilse ayrilmaaaam

Yeni· Cevap

6. Yüzde 90 kesinnnnn bu cam sektörü kesin Anadolu cam da birleşir şişe cam da değil .çimentolarda ters köşe yaptı lar Mardin oldu mesela

Alıntı Originally Posted by Serdar1010 Yazıyı Oku
    Yüzde 90 kesinnnnn bu cam sektörü kesin Anadolu cam da birleşir şişe cam da değil .çimentolarda ters köşe yaptı lar Mardin oldu mesela
    Sisecamda birlesecegi açıklandığı halde
    Neye dayanarak Anadolu camda olur kesin olarak birleşme anlamadım
    Bir bilgi sunmadan yanıltıcı yazmasak lütfen
    İyi olmazmi
    Sağlıkla kalin

8. https://suphecikimse.blogspot.com/20....html?spref=tw
    değerli yatırımcılar bir de burayı okuyun

Sayfa 154/170 İlkİlk ... 54104144152153154155156164 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız