Sayfa 158/170 İlkİlk ... 58108148156157158159160168 ... SonSon
Arama sonucu : 1358 madde; 1,257 - 1,264 arası.

Konu: ANACM - Anadolu Cam Sanayii A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    SPK NIN YENİ ÇIKACAK TEBLİĞ TASLAĞI KY KORUMUYOR LÜTFEN HERKES MAİL ATSIN

[email protected]

SAYIN YETKİLİLERİ İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM.

YAPMIŞ OLDUĞUNUZ TEBLİĞ TASLAĞI KÜÇÜK YATIRIMCILARI KORUMAYA YÖNELİK DEĞİLDİR!!!!!!
    BİZ KÜÇÜK YATIRIMCILAR SPK KURULUNUNA BİZİM HAKKIMIZI SAVUNDUĞUNUZU DÜŞÜNEREK YATIRIM YAPIYORUZ.BU TEBLİĞ RESMEN BİST ŞİRKETLERİNİN SAHİPLERİNİN İŞİNE GELMEKTEDİR.ZATEN ŞİRKETLER HALKA AÇILDIĞINDAN BERİ SÜREKLİ HALKA ARZ FİYATLARININ ALTINDA İŞLEM GÖRMEKTEDİR VE BİZLERDE BU ŞİRKETLERE YATIRIM YAPARAK SÜREKLİ ZARAR EDEN KİŞİLER GRUBU OLARAK MAALESEF BU ŞEKİLDE
    ANILMAYA BAŞLANDIK.ŞUANKİ PİYASALARIN NE KADAR DÜŞTÜĞÜNÜ BOZULDUĞUNU BENİM KADAR SİZDE ÇOK İYİ BİLİYORSUNUZ.

LÜTFEN 25.02.2020 OLARAK BELİRLENEN TARİHİ TEBLİĞİN ÇIKTIĞI TARİH OLARAK DÜZELTİLMESİNİ,AYRILMA HAKKINIDA ŞİRKETLERİN KAMUYA AÇIKLADIĞI TARİHTEN 1 AY GERİYE DÖNÜK OLARAK AYNEN ESKİSİ GİBİ KALMASI GEREKMEKTEDİR.
    ZATEN ÇOĞU HALKA AÇILAN ŞİRKETLERİN GERİYE DÖNÜK 6 AY 1 SENE 5 SENE FİYAT ORTALAMASI HEP DÜŞÜKTÜR.İÇERİDEN HABER ALAN BÜYÜK YATIRIMCILAR YADA ŞİRKET SAHİPLERİ HABER GELECEK DİYE HİSSEYİ YÜKSELTİP KÜÇÜK YATIRIMCIYA HABER KULLANARAK SATMAKTADIRLAR.
    SİZLERDE BU HABERİ KULLANANLARA ÖDÜL OLARAK AYRILMA HAKKINI GERİYE DÖNÜK 1SENE-5 SENE 6 AY GİBİ KOMİK UZUN VADELERİN ORTALAMASINI ALMAYA ÇALIŞTIRIYORSUNUZ.
    LÜTFEN AYRILMA HAKKIŞİRKETİN HABERİ KAMUYA AÇIKLADIĞI GÜNÜN 1 AY ORTALAMASI OLARAK KALMASINI DEVAM ETTİRİN.
    TEBLİĞİNDE YAYIMLADIĞI TARİHTEN İTİBAREN GERİYE YADA ZATEN HİSSE SENETİNİ ALAN KİŞİNİN AYRILMA HAKKINI KISITLANAMAZ.
    ŞİRKETLER HALKA ARZ EDERKEN BU HİSSELERİ NASILK BİZLERE SATTIYSA SATTIKLARI HİSSELERİNİN TAMAMINI AYRILMA HAKKI OLSUN.

EĞER GERÇEKTEN KÜÇÜK YATIRIMCIYI KORUYORSANIZ AYRILMA HAKKI TÜM SENETLERE VE HABERİN AÇIKLANDIĞI TARİHTEN 1 AYIN ORTALAMASI OLACAK ŞEKİLDE OLMASINI İSTİYORUZ.GERÇEKTEN KÜÇÜK YATIRIMCIYI BU ŞEKİLDE KORURSUNUZ SAYGILAR...
    Birde hisseyi alma tarihine bakıyorlar

2.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    sayın sandokan teşkrler size bir şey daha sormak istiyorum daha önce hiç bir hisseden temettü almadım temettü =faiz midir?bu konuda bilginiz varmı acaba bilmediğim için soruyorum
    Tabiki hayir şirket bir önceki yıl karından hissedarlarına dağıtım yapıyor

3. SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Arkadaşlar Taslak Tebliğ askıda kalma süresi 31 Martta bitiyor. Bu tarihe kadar [email protected] mail adresine önerilerinizi gönderebilirsiniz. Ben aşağıdaki metni kaleme aldım ve gönderdim. Siz de aynı fikirdeyseniz kopyalayıp kendi adınıza gönderin. Eski Tebliğe göre fiyat ( TRKCM ) 3,4 - 3,5 Tl civarı olur. Yeni tebliğde üç ayrı yol ortaya koymuş. Bağımsız Denetleme Firmasının değerleme raporuyla belirlenecek fiyat ise 5- 6 tl civarı olur.

------------------------------

Sayın Yetkililer;

Ben ...... Cam Şirketi hissedarıyım. Hissedarı olduğum şirketin Şişe Cam Şirketi çatısı altında birleşmesi hususu 30.01.2020 tarihinde kamu oyuna basın yoluyla duyuruldu.

Tebliğin yürürlük tarihine kadar birleşme işlemlerinde, şirket yetkili kurullarınca birleşmeye esas herhangi bir bedel ilan edilmemişse, tüm birleşme işlemleri çıkacak olan tebliğ esaslarına göre yürütülmelidir.

Zira Kanun koyucu, 6362 SAYILI SERMAYE PİYASASI KANUNU GEREKÇELERİ Madde- 24 de; düzenleme yapma yetkisini SPK' na verirken bunu, anlaşmazlıkların önüne geçilmesi ve sorunların çözümü amacına dayandırmıştır.

Bu amacın yerine gelmesinde en önemli husus ise, Adil Fiyat Belirleme usülleridir.

Geriye dönüşü mümkün olmayan bir işlem ve açıklanmış bir fiyat yokken eski tebliğ hükümleri ile belirlenecek bir fiyat adil olmayacaktır.

Adil olmadığı içindir ki; yeni tebliğde bu konuda üç ayrı usül ortaya koymuştur.

Yeni Tebliğin Geçici Madde-1' in kaldırılması yerinde olacaktır.

Saygılarımla.

6. Kaldır kıçını artık yahu, kusturdun iyice.. Bu grafikle kopup gitmen lazım senin..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Deeeehhhh !!!!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    DEncm 2 fırınıda kapattı. ilk fırını kapattıgında taban görmüştü. Bakalım bızımksıı kapatınca ne olacak

Sayfa 158/170 İlkİlk ... 58108148156157158159160168 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •