Sayfa 105/208 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon
Arama sonucu : 1661 madde; 833 - 840 arası.

Konu: ERSU - Ersu Gıda

1. hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

2. Şarkı hoşuma gittiği için koydum şimdi şurayı geçerse şu olur yazsak üfürükten grafik çizip koysak tutacağı belirsiz birde burada yazdığımız herşey duruyor silinmiyor şöyle Twitter gibi olacak ki 1000 tane yazı yazacan tutmayan 999 tanesini silip —-1— tanesini milletin gözüne sokacan, aslında potansiyel var ama bu site izin vermiyor, bakın o yüzden burada hisse hakkında ne kadar az yorum var
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

3. hocam uzun lafın kısası, s.ctı yine, simdi de sıvamaya basladı
    ne diyelim, mevlam neylerse guzel eylermis ..

4.  Alıntı Originally Posted by freight Yazıyı Oku
    hocam uzun lafın kısası, s.ctı yine, simdi de sıvamaya basladı
    ne diyelim, mevlam neylerse guzel eylermis ..
    Yarınlar yokmuş gibi işlem yapıyor ******** )

Var bir karın ağrısı var ama ne bilemiyorum

5. en ufak yükselişten para kazanıyo düdük patron olan bu

Lenovo K50-t5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. 1 gün çıkartıyor 3 gün basıyor şerefli

Lenovo K50-t5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Para kazanması için toplayıp sonra dağıtması lazım, sonra tekrar toplaması lazım falan filan ama dağıttığına emin olamıyorum, ama son 2 günlük işlemlerde kendini aştı ya yeni hesaplar açıldı yada yeni birilerine devir var yada bana öyle geliyor )

8.  Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Para kazanması için toplayıp sonra dağıtması lazım, sonra tekrar toplaması lazım falan filan ama dağıttığına emin olamıyorum, ama son 2 günlük işlemlerde kendini aştı ya yeni hesaplar açıldı yada yeni birilerine devir var yada bana öyle geliyor )
    dagıtsa da dagıtmasa da bu kagıdın 1.40'i asmasi gerekli diye dusunuyorum (rakam vermekten kacınarak yazıyorum). kıcını da yırtsa su an olumlu bolgede benim icin. dolayısıyla buralarda fazla tutunması zor. sert hareketle ya asagı ya da yukarı.. benim icin 2 senaryo var;

senaryo1. bilanco olumlu bekleniyor. bu sebeple o tarihe kadar toplayabildigi kadar toplamaya, sonrasında ucurmaya niyet etmis. malum uc-bes kurus hesabıyapmadıgından milletin bu hesapla dusmesini bekliyor. verdigi mal, hedef fiyatı goz onune aldıgında cok da onemli degil

senaryo2. bilancoya kadar oyalayıp bilanco da asagıya saglam basmanın niyetinde.. buralardan ufak ufak kasıyor, biz garipleri dusuruyor.. sonrası husran.! bu senaryo gerceklesir ise 1-2 alt baslıkla sonrasında tekrar susleyebilirim

hangisini isterseniz secinin begenin alın ya da almayın ytd

Sayfa 105/208 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •