Sayfa 137/208 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187 ... SonSon
Arama sonucu : 1661 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: ERSU - Ersu Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by borsa1978 Yazıyı Oku
    Endeksteki düşüşün sebebi yabancı satışı. bu nedenle yatayda kalan hisseler yabancı payı yok denecek kadar az olanlar. Ersu daki durum tam da bu. Satış haberi falan gelecek olsaydı şimdiye çoook farklı fiyatlama olurdu.

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Hocam benim içimde bir umut var sanki bir haber gelecek gibi yoksa bahaneyle daha aşağı salardı ama tetikte bekleyen çok salmıyor, çıkarmıyor da. Ancak bugün yükseltmesi için uygun bir gündü. Sabretmeye devam edeceğiz. ytd

2. Umut var mı hala Sn Borsacim
     Alıntı Originally Posted by Borsacim Yazıyı Oku
    Hocam benim içimde bir umut var sanki bir haber gelecek gibi yoksa bahaneyle daha aşağı salardı ama tetikte bekleyen çok salmıyor, çıkarmıyor da. Ancak bugün yükseltmesi için uygun bir gündü. Sabretmeye devam edeceğiz. ytd

3.  Alıntı Originally Posted by ocean Yazıyı Oku
    Umut var mı hala Sn Borsacim
    Zararına vermek yok. Hergün ufak ufak alım yapmaya devam ediyorum. En azından maaliyetim düşüyor. ytd

4. 0,88 alım noktam, şimdilik alım yapmayacağım...
    Ama dediğin gibi zararına satış yok...

Zararına vermek yok. Hergün ufak ufak alım yapmaya devam ediyorum. En azından maaliyetim düşüyor. ytd

5. Cuma kapanışa doğru alımlar oldu. Yarın endeksin durumuna göre hareket edecektir. İlk etapta 1.05 üzeri atmalı. Sonrası 1.35-1.50 takip etmeli. ytd

6. Almayan üzülür diyelim mi yoksa erken mi? Maaliyetime daha gelmedi. 1.90 altı vermemişim, 1.40 görmedikçe de satasım yok. İsterse 3 ay bekletsin. Şirketin satış, ihale, ortaklık vs. gibi haberi gelse kimse tutamaz. Hikaye şart. ytd

7. Haber olmazsa o rakamlar çok zor, kulağıma çalınan bir haber yok, hacim düşük ilgi de yok...
    Ama şu durumda dediğiniz olursa şahane olur...

Almayan üzülür diyelim mi yoksa erken mi? Maaliyetime daha gelmedi. 1.90 altı vermemişim, 1.40 görmedikçe de satasım yok. İsterse 3 ay bekletsin. Şirketin satış, ihale, ortaklık vs. gibi haberi gelse kimse tutamaz. Hikaye şart. ytd

8. Zamanı geldi diye düşünüyorum

Sayfa 137/208 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •