Sayfa 178/208 İlkİlk ... 78128168176177178179180188 ... SonSon
Arama sonucu : 1661 madde; 1,417 - 1,424 arası.

Konu: ERSU - Ersu Gıda

1. Gelde sövme böyle hisseye. Endeks %1 ersu %2. Martta 1 yılım dolacak ömrümü yedin

2. Patronun oynadığı hisse bu beş para etmez.Ucuzluguna bakıyordum ama patron oynuyormuş .

3. Başka işi yok ondan...
    Hayır oynadığı işe de yaramıyor

Alıntı Originally Posted by Tüccar Yazıyı Oku
    selamlar
    bu hisseyle patron neden bu kadar ilgileniyor?
    neden alıyor neden satıyor?
    şimdiden teşekkürler

yatırım tavsiyesi içermez yatırım tavsiyesi değildir

4. 1 Mart bilanço son gün. Bizim ersu geçen yıl son güne kadar bekletmis. Önceden haber alanlar bilançoya göre kendini ayarlasın diye süre tanıyor sanırım. Bekleriz biraz daha yapacak bişey yok.

5. çok sıktılar güzel bir yükseliş gelebilir alıcıyım bugünde 90 dan verirse..

6. ilk fırsatta kurtulacağım, zarar da olsa ucuz gördüğüm başka hisseye geçeceğim, çok sıktı artık, sahibi yok kumda oynuyor...

7. Sn ocean yaklaşık aynı dönemde hisseye girdik diye hatırlıyorum. Bende çok yıprandım. Maliyet düşürme olanağımda yok. Bilançoya kadar bakmama kararı aldım. Zaten 2 tavan yapsa beni ancak kurtarır bakmanın anlamı yok.

8. Aynen öyle ben 1,11 e kadar düşürebildim, bilançoyu ben de beklerim ilk fırsat o olabilir...
    Ancak takip ettiğim bir kaç kağıt beklediğim seviyeye gelirse takas yapacağım...
    İnşallah hayırlısı olur...

Alıntı Originally Posted by borsa1978 Yazıyı Oku
    Sn ocean yaklaşık aynı dönemde hisseye girdik diye hatırlıyorum. Bende çok yıprandım. Maliyet düşürme olanağımda yok. Bilançoya kadar bakmama kararı aldım. Zaten 2 tavan yapsa beni ancak kurtarır bakmanın anlamı yok.

Sayfa 178/208 İlkİlk ... 78128168176177178179180188 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •