Sayfa 4/208 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 1660 madde; 25 - 32 arası.

Konu: ERSU - Ersu Gıda

1. Arkadaşlar Ersu 4. çeyrek bilanço, gelir tablosunu açıklamamış sanırım,,,son tarih 17.02 idi,,,neden açıklamadı bilen var mı,,,ne zaman açıklması bekleniyor, beklenti nedir,,,bilen bir arkadaşımız aydınlatırsa çok memnun oluruz,,,şimdiden teşekkürler,,,bol kazançlar

2.  Alıntı Originally Posted by tesla Yazıyı Oku
    Arkadaşlar Ersu 4. çeyrek bilanço, gelir tablosunu açıklamamış sanırım,,,son tarih 17.02 idi,,,neden açıklamadı bilen var mı,,,ne zaman açıklması bekleniyor, beklenti nedir,,,bilen bir arkadaşımız aydınlatırsa çok memnun oluruz,,,şimdiden teşekkürler,,,bol kazançlar
    Sn.tesla benim bildiğim kadarıyla son tarih 01.03.2017 ye kadar açıklanması lazım, bilanço için olumlu bir beklenti yaratacak haber geldiyse bile ben görmedim, kendi adıma merak ettiğim bugün yapılan işlemlerle ilgili yarın bir açıklama gelecek mi çünkü yukarıda bir forumdaş 3 milyonluk bir net satıcı var demiş bu kadar ciddi bir mal nasıl bu kadar kolay satılır alanlar kimdir işte bugün kafamın içinde dolaşan sorular bunlar...
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

3. KAP: ERSU [ERSU ] ERSU MEYVE VE GIDA SANAYİ A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)
    Orjinal Link:
    https://www.kap.org.tr/Bildirim/588398 Dosyalar:

Özel Durum Açıklaması (Genel) 2017-02-24
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi 24.02.2017
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama Sermaye Piyasası Kurulu'nun (II-15.1) sayılı "Özel Durumlar Tebliği" nin 11.Madde 4.Fıkra amir hükmü uyarınca Ersu Meyve ve Gıda San. A.Ş'de sahip olduğumuz Golden Meyve ve Gıda San.A.Ş., Akman Holding, Ali Akman ve Melisa Akman'a ait hisselerimizde 10 iş günü boyunca alım veya satım yapacağımızı kamu oyunun bilgisine sunarız.

4. 23.02.2017 - 23.02.2017 tarihleri arasında ERSU MEYVE VE GIDA SANAYİ A.Ş. payları ile ilgili olarak 0,83 - 0,86 TL fiyat aralığından 0 adet alış işlemi ve 2.865.014 adet satış işlemi Ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte ERSU MEYVE VE GIDA SANAYİ A.Ş. sermayesindeki paylarımız/oy haklarımız 23.02.2017 tarihi itibariyle %13,69 sınırına ulaşmıştır/aşmıştır/altına düşmüştür. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda verilmektedir.

-------Bu yaptıkları satış işlemini yapmadan önce bir bildirimde bulunmaları lazım değil mi adamlar resmen aklımızla dalga geçiriyor 10 iş günü boyunca alış-satış yapacağız diye zaten bu haber gelmeden yapacağını yapmışsın....-----
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

5. Sanırım sorun çözüldü. Kimin sattığı belli oldu. Adam elindeki mali satmaya başladıysa. Ve yüklü Bir satım yapıyorsa mutlaka bir anlamı vardır. Artık kaçtan geri alır aceba

send by selectra

6. Dün mynette en çok bakılan hisseydi. Aceba o bakan arkadaşlarmı bu satımları karşıladı anca

send by selectra

7. teşekkür ederim lutfu001,,,biraz önce kap dan kontrol ettim, dediginiz gibi 1 marta kadar süresi var, fakat vergi dairesine bildirim doldugundan oraya verilmiş fakat kapa bildirilmemiş oluyor henüz,,,bu da bana gelir tablosunun iyi yada kötü oldugunu düşündürüyor, ortası yok kanımca,,,kötü bilanço olsa açıklanırdı,,,iyi bilanço var ki dünkü hareketle cep to cep yapıp mal toplama yapılmış olabilecegini düşünüyorum,,, tamamen şahsi görüşüm,,,,ytd

8.  Alıntı Originally Posted by tesla Yazıyı Oku
    teşekkür ederim lutfu001,,,biraz önce kap dan kontrol ettim, dediginiz gibi 1 marta kadar süresi var, fakat vergi dairesine bildirim doldugundan oraya verilmiş fakat kapa bildirilmemiş oluyor henüz,,,bu da bana gelir tablosunun iyi yada kötü oldugunu düşündürüyor, ortası yok kanımca,,,kötü bilanço olsa açıklanırdı,,,iyi bilanço var ki dünkü hareketle cep to cep yapıp mal toplama yapılmış olabilecegini düşünüyorum,,, tamamen şahsi görüşüm,,,,ytd
    Sn.tesla yukarıya yapıştırdım Akman holding 2.865.000 adet hisse satmış görünüyor bu kadar hisseyi KY karşılamış olamaz diye düşünüyorum ama bakalım bekleyip göreceğiz hakkımızda hayırlısı olsun.

Sayfa 4/208 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •