Sayfa 63/208 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon
Arama sonucu : 1661 madde; 497 - 504 arası.

Konu: ERSU - Ersu Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Saatlik grafikte flama var gibi bakalım ne .ok yiyecek...
    Bu çalışmış 1.43 ü görmüş, şimdi uydurduktan olan 5dk lık grafikte bir flamamsı bir şey var, teperse 1.45 der mi acaba...?????

Ama şuan kadmeler çok yüklü görünüyor, ona göre...
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

2. Senki kapıları kırdın geçtin bir bahçe kapısını geçemedin, sonra mahalle kavgasını görünce eve geri döndün, bak seni uyarıyorum 1 saat sonra hava kararacak, sonra akşam baban gelir bu hallerini görürse seni pis döver bak demedi deme
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Senki kapıları kırdın geçtin bir bahçe kapısını geçemedin, sonra mahalle kavgasını görünce eve geri döndün, bak seni uyarıyorum 1 saat sonra hava kararacak, sonra akşam baban gelir bu hallerini görürse seni pis döver bak demedi deme
    ustad sen mahalleliye kabahat buluyorsun ama şahsen ben ensest bir durum sezinliyorum
    ''Yok Artık Daha Neler''dedirtiyorsa bir hisse.Ya ''alım vakti'' ya da ''satım vakti'' O andır...

4.  Alıntı Originally Posted by captur Yazıyı Oku
    ustad sen mahalleliye kabahat buluyorsun ama şahsen ben ensest bir durum sezinliyorum
    Zaten o ilişki yüzünden aldıya onca cezayı

Adamın sicili temiz değil yani.

5. Eve taş atıyorlar mahalleli iyice azıttı

6. mahallelinin elinde meze olmadan bir babayiğit gelip kurtarsa bare su kızı.. son bi hamle en azından 1.39 olmalıı...

Kristal kız bi dünya dayak yedi.Bugün kendine çeki düzen verdi.Bizim haspa ondan daha fazla yedi ama bi numara yok.Demek ki dayak arsızı olmuş
    ''Yok Artık Daha Neler''dedirtiyorsa bir hisse.Ya ''alım vakti'' ya da ''satım vakti'' O andır...

8. Bu kız hep arsızdı zaten babasına çekmiş

Neyse varsa bir bok yiyeceği rota belli, kabaca yazalım günlük 1.50 üstü kapanış olması lazım...

Sayfa 63/208 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •