Sayfa 87/208 İlkİlk ... 3777858687888997137187 ... SonSon
Arama sonucu : 1661 madde; 689 - 696 arası.

Konu: ERSU - Ersu Gıda

1. 1.11 ne yaw...

Artık yeter...
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

2.  Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    1.11 ne yaw...

Artık yeter...
    Üstad bu kağıdın gerçekten tuhaf yapıcısı var senelerdir kâğıdı süründürüyor. 1.70-1.71 değdiriyor daha sonrada malı dağıta dağıta geri çekiyor. Aşağıdan da toplamak için kağıt sürünüp duruyor. Kimse nereden döneceğini nereye kadar düşeceğini veya nerelere kadar çıkacağını kestiremez.
    Onun için bu kağıdın ne desteği ne direnci hiç bir şeyi yoktur. Bu kağıdın tekniği desteği de direnci de spek efendinin kendisidir.

3.  Alıntı Originally Posted by 06kartal44 Yazıyı Oku
    Üstad bu kağıdın gerçekten tuhaf yapıcısı var senelerdir kâğıdı süründürüyor. 1.70-1.71 değdiriyor daha sonrada malı dağıta dağıta geri çekiyor. Aşağıdan da toplamak için kağıt sürünüp duruyor. Kimse nereden döneceğini nereye kadar düşeceğini veya nerelere kadar çıkacağını kestiremez.
    Onun için bu kağıdın ne desteği ne direnci hiç bir şeyi yoktur. Bu kağıdın tekniği desteği de direnci de spek efendinin kendisidir.
    Aynen katılıyorum hocam, kağıdın sahibi ne derse o. Biz ailecek izleyebiliriz sadece
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

4.  Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Aynen katılıyorum hocam, kağıdın sahibi ne derse o. Biz ailecek izleyebiliriz sadece
    Evet üstad izlemekten ve sabretmekten başka yapabileceğimiz hiç bir şey yok maalesef... O bizi bizde onu bekleyeceğiz...

5. Bu hisseden ky düşürmeden zor gider bu hisse özellikle yukardan baskı aşağıdan topla hisse satıldığı kadar alınıyor her gün %3 düşüyor elinde milyon lot olanlar var maliyet çok düşük olduğunu düşünmüyorum birde meyve suyuna ÖTV muhabbeti çıktı o da iptal olursa o zaman hızlı bir yükseliş olır umarım.

E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. onceki dususte kagıdına bayagı sahip cıkmıstı. bunda masallah en onde kosuyor. patron, bukadarı fazla oldu gibi ha.! ytd..

7. beyin fırtınası estirelim biraz..
    o kadar sert dustu ki buralardan mal toplaması bence zor (sayet amac mal toplamak ise).. ben olsam tekrra yukarı verir, buraları gorup korkan ky yi avlardım ki bunların icinde bende olacagımdan hic supheniz olmasın
    mal bosaltmak ise derdi yine fazla sert oldugu dusuncesindeyim ki; en azından tekrar onc 1.2x seviyelerine sonra da 1.3x seviyeşerini buralardan tekrar gormeli diye dusunuyorum. (en kotu 1.10 - 1.09 dan tepki gelmeli).. kytd

8. tabii bir ihtimal daha var .. ama onu dusunmek bile istemiyrum

Sayfa 87/208 İlkİlk ... 3777858687888997137187 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •