Sayfa 88/208 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon
Arama sonucu : 1661 madde; 697 - 704 arası.

Konu: ERSU - Ersu Gıda

1. https://m.youtube.com/watch?v=ad6Ga-gx-9w

Ersu nun speğini buldum galiba
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

2. Bu hissenin endeks ile alakası da yok neden bu kadar baskı var endeks çıkar bu hisse düşer endeks düşer bu hisse düşer normal değil....

E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Emkel hissesini takip ediyorum o kadar zarar etti o hisse bile daha sağlam duruyor ne diyeyim ersu elimizde patladı....

4. Adam kaç gündür kağıt nasıl baskılanır diye ders veriyor hemde ücretli bizim paramızıda bu zorunlu verdiği ders karşılığı alıyor, ama bu işler parayla değil sırayla diye bir laf var bildin mi
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

5. 1.11 den nasıl topladılar şöyle aşağı bassalar nereye kadar düşecek bizde görsek aşağıya alış yukarı satış ortada kalanların canı çıksın 😀

6. Grafik 5 dk al verdi yarınsaatlik ve günlükte al verirse döndü diyebiliriz bakalım yarın belli olacak ytd.

7. Kaç tane grafik baktım bilmiyorum o destekler hep bizim kafamızda adam alış yazıp durdurmadığı sürece hiç biri dayanmıyor, birde üst kademeye hikayeden yüksek satış yazdı mı millet altına sıçıyor zaten, gerçekten satıcı olsa 3-5 kademe yukarı satış koymaz çakar geçer, yine aynı şekilde mal gibi alt kademede alış yazıp beklemez...

Neyse adam malı oradan oraya aktarıyor, ne zaman bana bu kadar kağıt yeter derse o zaman yine onun istediği kadar gider...

Biraz açık yazdım ana adamın/adamların yaptığı bu....

8. Aynen bende siz gibi düşünüyorum satmak derdi olsa zaten sabahtan satışlara koyar 1.09 kadar 400 bin lot alış vardı satmak istediklerini satardı ama o zaman aşağıdan hisse alamaz yukarılara direnç hisselerini basıyor aşağılara alımları bu gün 1.11 1.12 ne kadar hisse satıldı ky yavaş yavaş düşmeye başladı bakalım ne kadar satacaklar. Veya baskılayacaklar.

Sayfa 88/208 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •