Sayfa 89/208 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon
Arama sonucu : 1661 madde; 705 - 712 arası.

Konu: ERSU - Ersu Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by Crazy_boy3x Yazıyı Oku
    Aynen bende siz gibi düşünüyorum satmak derdi olsa zaten sabahtan satışlara koyar 1.09 kadar 400 bin lot alış vardı satmak istediklerini satardı ama o zaman aşağıdan hisse alamaz yukarılara direnç hisselerini basıyor aşağılara alımları bu gün 1.11 1.12 ne kadar hisse satıldı ky yavaş yavaş düşmeye başladı bakalım ne kadar satacaklar. Veya baskılayacaklar.

E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Olay bu kadar net, adam her gün dükkan açar gibi kucağını açıyor düşenlerin işini görüyor ama herkesin sabrı ona denk değil tabiki birde borsaya ihtiyacınız olan parayla girdiniz mi sıçtınız demek, geçen birisi başka bir foruma yazmış şu tarihe kadar fiyata bakmadan satmam lazım diye oldu olacak borsaya hiç girmeden adamın hesabına EFT yap....

Forumlara her şey açık açık yazılmaz...

Aldım sattım, maliyetim şu elimde şu kadar var diye kimseye söylenMEZ....
    Son düzenleme : lutfu001; 14-11-2017 saat: 20:09.
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

2. Halk ban 300 bin lot satmış ky 100 bin civarı yatırım finans 200 bin civarı lot almış halk bank neden bu kadar zorladı garip sattımı yoksa virmanladımı anlamak şuan zor...

3.  Alıntı Originally Posted by Crazy_boy3x Yazıyı Oku
    Halk ban 300 bin lot satmış ky 100 bin civarı yatırım finans 200 bin civarı lot almış halk bank neden bu kadar zorladı garip sattımı yoksa virmanladımı anlamak şuan zor...

Takas işini yorumlamak çok sakat, şimdi aklımdaki herşeyi yazarım ama tersi çıkarsa millet gelir ağzıma sıçar...

Doğru çıkarsa bir Allah’ın kulu gelip sağol demez...

O yüzden açık alanda kısıtlı paylaşıma devam; ——-Mal sahipli, sahipli malın derdinide sahibine bırakıyorum——
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

4. Son olarak Twitter daki hiçbir mala güvenmeyin kağıt 1.50 üzerinde herkes 1.90 olacak diye hedef verdi onlarca grafik attı, şimdi yine aşağıda hedef veriyorlar...;

Biri çıkıp şu mallara yazsın lütfen madem düşeceğini biliyorlar açığa satış yapsınlarda paraya para demesinler...

Ama o göt var ya işte o göt onu yemez...

Doğruya doğru Twitter da çiziktirmekle parayı basmak arasında daşşak farkı var...

5. Kardeşim sonuna kadar katılıyorum düne kadar 1.70 hedef verenler karları görünce kaçtılar twitter'da hisseyi pazarladılar mal coşkuda satılır hesabı şuanda hisse 0.90 A düşecek paylaşımları var herkes hisseden kaçıyor ben kendi adıma millet satarken alınır düşüncesindeyim. Ama bu hissede haddinden fazla baskı var şimdide Holding olacak muhabbeti geziyor.

6.  Alıntı Originally Posted by Crazy_boy3x Yazıyı Oku
    Kardeşim sonuna kadar katılıyorum düne kadar 1.70 hedef verenler karları görünce kaçtılar twitter'da hisseyi pazarladılar mal coşkuda satılır hesabı şuanda hisse 0.90 A düşecek paylaşımları var herkes hisseden kaçıyor ben kendi adıma millet satarken alınır düşüncesindeyim. Ama bu hissede haddinden fazla baskı var şimdide Holding olacak muhabbeti geziyor.

Hocam o malların bir kısmıda pek kaçamadı bence; belki %10-20 almışlardır o kadar yoksa sağlam para alan olduğunu düşünmüyorum,

Hisse hakkındaki dedikodulara gelecek olursak; bunları mynetteki bonzai kullanıcıları yazıyor genelde, iyi yada kötü demiyorum hepsi deli, böyle adamların gerçekten Ersu alıp sattığını bilsem hemen satar çıkarım

Ersu zaten Ali Akman’ın hatta bir kısmı Akman Holding hesabında, ortaklık yapısı ortada şirket ortada

7. Hocam aklı başında konuşan 2 adamdan birisi de sizsiniz sizin ersuda hisseniz varmı ve maliyet kaç birde şirket 1.35 ile 1.40 arası 200 bin lottan fazla alım yaptı ama bu düşüşlerde hiç almadı bunu anlamakta güç...

8.  Alıntı Originally Posted by Crazy_boy3x Yazıyı Oku
    Hocam aklı başında konuşan 2 adamdan birisi de sizsiniz sizin ersuda hisseniz varmı ve maliyet kaç birde şirket 1.35 ile 1.40 arası 200 bin lottan fazla alım yaptı ama bu düşüşlerde hiç almadı bunu anlamakta güç...

Hocam herkesin aklı başında aslında ama bazıları maaşlı, biz bedavaya yazıyoruz o yüzden bildiğimiz doğruları dilimiz döndüğünce yazıyoruz

Daha önceki postta yazmıştım elimizdeki hisse adedi ve maliyetini kimseyle paylaşmayalım diye

Şirketin yaptığı alım satımlar çok uzun hikaye olur; ama şöyle geriye dönük bir bakın lütfen son 1 yıldaki hisse alım-satım haberlerine, yani durum göründüğü gibi değil bence...

Bu adam kaç kere ceza almış birisi, şuan kurdun sofrasına oturduk o geyik devirirse bizde et yeriz, yok deviremezse kurtlarda düşeni yemek kanundur der bir birimizi yeriz

Sayfa 89/208 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •