Sayfa 99/208 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon
Arama sonucu : 1661 madde; 785 - 792 arası.

Konu: ERSU - Ersu Gıda

1. Hocam hızlı gitmesine gerel yok sağlam yavaş yavaş gitsin bir oyun dönmüyor ise 1.09 ve 1.10 dan yüklü alım yapıldı keseleri doldurmadan götürmezler iyice dolsun ki hisseyi rahat rahat götürsünler.

E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. arkadaslar bu hissede galip yok muydu

3.  Alıntı Originally Posted by SYLAR Yazıyı Oku
    arkadaslar bu hissede galip yok muydu
    Bildiğimiz kadarıyla yok Sn. Sylar, ama bizim bildiklerimiz zaten incir çekirdeğini doldurmuyor o ayrı konu
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

4. gecen bi takasta görmüstüm sanki metro yatırımı burda onun için sordum teşk ederim

5.  Alıntı Originally Posted by SYLAR Yazıyı Oku
    gecen bi takasta görmüstüm sanki metro yatırımı burda onun için sordum teşk ederim
    Metro dan alım satım oldu 3 işlem günü sanırım ama her Metro yatırımcısı Galip değildir, şuan Metro da mal yok, şimdi yaptıkları işlem hacmini atayım
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

6. Aldığı kadar satmış nette sıfır

7.  Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Aldığı kadar satmış nette sıfır
    teşekkür ederim lütfü bey bende bugün daldım gidecek diye 113 ten olmadı elde oynar dururuz zaten küçük bişey napalım )

8.  Alıntı Originally Posted by SYLAR Yazıyı Oku
    teşekkür ederim lütfü bey bende bugün daldım gidecek diye 113 ten olmadı elde oynar dururuz zaten küçük bişey napalım )
    Rica ederim, inşallah kazanırız ama kağıt gidecekse gider her kağıdı Galip götürmüyor Tabi gitmeyeceksede Galip değil feriştağı gelse gitmez

Sayfa 99/208 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •