Sayfa 700/948 İlkİlk ... 200600650690698699700701702710750800 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 5,593 - 5,600 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by ogon Yazıyı Oku
    Yaa arkadaşlar siz cidden seviniyor musunuz? Bu kağıt en son temettü verdiğinde 7.53 e geldi. Şu anda 7.06.
    1 yıl kadar önce 9.5 maliyetle 50.000 lot aldim. Daha ne kadar beklerim bilmiyorum. Dipten alanlara bir şey demiyorum. Hepsine bol kazanç ve bereket diliyorum. Ama eregl henüz sevindiren bir hisse olmadı olamadı. Temettü falan da hikaye

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fiyatı yarın 50 tl olsa hiç temettü vermese kaç kişi burda olur sence?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

2.  Alıntı Originally Posted by ogon Yazıyı Oku
    Yaa arkadaşlar siz cidden seviniyor musunuz? Bu kağıt en son temettü verdiğinde 7.53 e geldi. Şu anda 7.06.
    1 yıl kadar önce 9.5 maliyetle 50.000 lot aldim. Daha ne kadar beklerim bilmiyorum. Dipten alanlara bir şey demiyorum. Hepsine bol kazanç ve bereket diliyorum. Ama eregl henüz sevindiren bir hisse olmadı olamadı. Temettü falan da hikaye

Ben de düşen bıçağı tutarım ama sizinki kadar sıkı olmaz... 50bin lot blok çok para... kademeli olmalıydı... ya da hedge edilmeliydi... Üzüldüm adınıza... Tek kaybettiğiniz zaman olacak, enseyi çok da karartmamak lazım...
    Mal da mülk de yalan ama oyalanıyoruz işte...

3.  Alıntı Originally Posted by ogon Yazıyı Oku

Evet ben gayet seviniyorum insallah daha yukselmez de biraz daha alirim;)Ya siz isterseniz milyar dolarlarca yatirim yapin baska hisse alin fabrika alin vs vs vs vs altin alin dolar alin petrol alin ne alirsaniz alin ayni anda bir anda bir noktadan alirsaniz illaki bir seyleri beklersiniz maalesef...Kademeli alim dalgalarda hareket etmek sakin olmak gerekir.Kapital piyasa bu.Arkadasim 50 bin liralik dolar aldi 6 kusurlardan dedim ki bak yavas yavas al bol aylara sonra haftalara sonra bakmadan fiyatina al dedim almadi zarar etti;)sonra satti araba aldi vs yani ne alirsaniz alin kademeli alin....Eregli hicbir zaman pisman etmedi beni Tupras da etmedi ;) kademeli alim hep alim;) neyse YTD yazdiklrim kisa vadede zengin olayim diyenler varsa onlar ne yaparsa yapsin kaybeder...

4.  Alıntı Originally Posted by ogon Yazıyı Oku

Allah bazen kulunu sevindirmek icin esegini kaybettirip semersiz buldururmus.
    Birak sevinsinler, cok gorme
    Syg,
    "Boğa piyasaları karamsarlıkta doğar, kuşkuyla büyür, iyimserlikle olgunlaşır ve coşkuda ölür. Maksimum karamsarlık olduğunda alım zamanı, maksimum iyimserlikte de satım zamanı gelmiş demektir." Sir John Templeton

5.  Alıntı Originally Posted by BuyukPatron Yazıyı Oku
    Dudu usta bloga çok karşı laf aramızda :D ama insan bazen sabır edemiyor işte. Benim asıl elimde yüklü işyat var karı koca olduk kâr yüksek olsa da satmaya elim varmıyor nasıl işse. Birde bir miktar döviz aldım aralık ocak gibi hedefe gelirse tabi o zamana eregli uçmamış olursa bozdurup o da eregliye gidecek :D Faizler tüm dünyada düşüş eğiliminde bu da inşallah uzun vadede temettü dağıtan şirketlerin önünü açacağı gibi diğer şirketlere de örnek olacak. Dağıtmayanlar da dağıtır hale gelecek.
    Tabiki kendi fikirlerimdir Yatırım tavsiyesi değildir
    Blok alima karsiyim cunku nokta atis gerektirir ki bu cok zordur.
    Ikinci olarak bekletirse insani cok yipratir.
    En guzel senaryo hafif hafif yukselirken, tatli tatli her defasinda dibi biraz daha yukselen salinimlarla belli bir band icinde yukari giderken biriktirmektir. Iste onun dadi hic bi seyde yoktur.
    Syg,
    "Boğa piyasaları karamsarlıkta doğar, kuşkuyla büyür, iyimserlikle olgunlaşır ve coşkuda ölür. Maksimum karamsarlık olduğunda alım zamanı, maksimum iyimserlikte de satım zamanı gelmiş demektir." Sir John Templeton

6. Kobe Steel, Ltd. (5406.T)
    Tokyo - Tokyo Delayed Price. Currency in JPY
    In watchlist

Quote Lookup

612.00+6.00 (+0.99%)
    At close: 3:00PM JST

Olympic Steel, Inc. (ZEUS)
    NasdaqGS - NasdaqGS Real Time Price. Currency in USD
    In watchlist

Quote Lookup

15.50+0.48 (+3.20%)
    Mal da mülk de yalan ama oyalanıyoruz işte...

endeks +% 0.4 açmasına rağmen bugün nedense kırmızı yaktı.

hayırlar olsun!
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Tamamı kafadan salladığım şahsi paylaşımlardır.

8. 13 Eylül Cuma 10:07 CARİ FAZLA TEMMUZ'DA 1,16 MİLYAR DOLAR

13 Eylül Cuma 10:04 12 AYLIK CARİ FAZLA TEMMUZ'DA 4,45 MLR $

13 Eylül Cuma 10:02 NET HATA NOKSAN TEMMUZ'DA 603 MİLYON DOLAR FAZLA VERDİ

13 Eylül Cuma 10:02 RESMİ REZERVLER TEMMUZ'DA 3,16 MİLYAR DOLAR ARTTI

13 Eylül Cuma 10:02 PORTFÖY YATIRIMLARI TEMMUZ'DA 97 MİLYON DOLAR NET GİRİŞ KAYDETTİ

13 Eylül Cuma 10:02 TÜİK: SANAYİ ÜRETİMİ TEMMUZ'DA BİR ÖNCEKİ AYA GÖRE %4,3 ARTTI

13 Eylül Cuma 10:00 TÜİK: SANAYİ ÜRETİMİ TEMMUZ'DA BİR ÖNCEKİ YILIN AYNI AYINA GÖRE %1,2 AZALDI

Sayfa 700/948 İlkİlk ... 200600650690698699700701702710750800 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •