Sayfa 710/894 İlkİlk ... 210610660700708709710711712720760810 ... SonSon
Arama sonucu : 7149 madde; 5,673 - 5,680 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

Alıntı Originally Posted by BuyukPatron Yazıyı Oku
    Ne diye şimdi bu yine soluksuz aşağıya basıyor ? Sanki bizim fabrikayı patlattılar hayret bir şey.
     Alıntı Originally Posted by ahsen2 Yazıyı Oku
    An itibariyle iron&steel 14.14 pm

SM-T350 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    sanırım yukarıdaki fotoğraf sorunuzun cevabı olmalı...son bir iki haftadır çelik şirketleri %10-15 kadar tepki vermişlerdi...şimdi de bir miktar realizasyonlar yaşanıyor...hisse ya kanal içinde hareket etmeye devam edecek yada bir miktar daha aşağı inip çift dip yaptıktan sonra daha güçlü bir tepki ile çıkış yapacak...

bakalım bu iki olasılıktan hangisi gerçekleşecek ??
    ALLAH ım bize adaletinle değil,merhametinle muamale et..bize dünyada ve ahirette güzelikler nasip et
    satacaksan sabah sat , alacaksan akşam al, çıkacaksan cuma çık...

2. Hisse yabancı yatırımcı da köşeye sıkışmış durumda beklemeye devam petkim sattık zararına yıllardır boşa gitti şimdi Ereğli de bekliyorum

3.  Alıntı Originally Posted by Polat 52 Yazıyı Oku
    Hisse yabancı yatırımcı da köşeye sıkışmış durumda beklemeye devam petkim sattık zararına yıllardır boşa gitti şimdi Ereğli de bekliyorum
    Petkime bir daha bir daha kaydilar bugün.

4.  Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Petkime bir daha bir daha kaydilar bugün.
    Petkimi opmedikleri gün yok ki;)

Alıntı Originally Posted by BuyukPatron Yazıyı Oku
    Ne diye şimdi bu yine soluksuz aşağıya basıyor ? Sanki bizim fabrikayı patlattılar hayret bir şey.
    "Türkiye, ABD ve AB'nin ithalat kotalarının ardından yaşadığı kayıpları telafi için yeni pazar arayışlarına girerken; AB'nin 1 Ekim'de uygulamaya koyacağı yeni kota sınırlamaları Türk çelik üreticilerine bir darbe daha vurabilir."diye bir haber geçti.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

6.  Alıntı Originally Posted by ersenkirmizi Yazıyı Oku
    Hayırlı uğurlu olsun.. Saygılar..

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
    Teşekkür ederim.Saygılar.

7.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    "Türkiye, ABD ve AB'nin ithalat kotalarının ardından yaşadığı kayıpları telafi için yeni pazar arayışlarına girerken; AB'nin 1 Ekim'de uygulamaya koyacağı yeni kota sınırlamaları Türk çelik üreticilerine bir darbe daha vurabilir."diye bir haber geçti.
    Geçen seneye oranla %15-20' den daha fazla daralma beklenmiyor denildi sektör bazında.. Umarız öyle kalır ve önümüzdeki 2-3 seneyi ufak sıyrıklarla atlatırız... Saygılar

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

8. Endeksteki bugün kü düşüş dünyada ki jeopolitik risklerden dolayı yaşandı,yoksa endeks artış trendine girmişti,

Önümüzde ki günlerde faizlerin düştüğü ortamda yine yukarı trend bekliyorum,18 eylül de FED faiz indirecek,GOÜ fon akışı olacaktır,

Mantık bunu söylüyor,olması gereken bu,piyasa ne yapacak bu hafta sonu belli olur,

2. husus borsamızın en ucuz en sağlam hissesindeyiz,açıkcası hiç korkum yok,

3.5 milyar sermayeli şirket sermayesinin yaklaşık 1.4 katı kar edecek ve fiyat 7.00 tl,kaç tane şirket var böyle,araştırdım yok,

Duran varlıkları belki en son 10 yıl önce değerlendirildi,bilmiyorum,bildiğim bir şey var özkaynağı 28.4 milyar,yani 5 milyar dolar,

PD 24.5 milyar,bu bedel ile ereğli ile birlikte isdemiri yeniden kurmaya kalksanız,kurabilirmisiniz,

İmkansız,mümkün değil,

Sırf isdemire 10 yılda 3.5 milyar dolar yatırım yapılmış,

Ucuz olduğunu gösteren onlarca rakam var karşımızda,

Tek sorun küresel piyasalar,bir şekilde buda düzelecektir,yoksa yeni bir küresel krizin altından dünya kalkamaz,

Panik yapmadan bekleyeceğiz,çaremiz yok,ya da hisse yatırımcılığını bırakıp,yıllık yüzde 14 net faiz ile paramızın değerini korumaya çalışacağız,

Ben ülke değerlerimize yatırıma devam edeceğim,her gecenin bir sabahı,aydınlık günü var..

Sayfa 710/894 İlkİlk ... 210610660700708709710711712720760810 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •